Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mit csinálsz, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mit csinálsz, ha minden kicsúszik a kezedből, amire azt hitted, hogy a tiéd?

Figyelt kérdés

nempontjó a megfogalmazás, de talán érthető....


mint mindenben ebben is van láyn..:/

csőt csak az. a szerelmem lehagyott, 1 év után..:/

azóta csak keresem önmagam, lassan 3 hónapja...ő továáblépett néhány hétre a szakításunk után, szal nem érdeklem.

én nem...:/ nemtudok...még mindig....:(

msot megismertem egy lányt...akir aazthittem ,hoy talán...lehet valami, éreztem ,érzek valamit ami elkezdődhetne..:/

erre fesztiválozni megy..:/ kettőre is...:/ 2 hétig semmit sme fogok tudni róla...és ugyan mekkora az esélye, hogy egy 18 éves csinos csaj, nemjön össze senkivel 2 hét fesztivál alatt...:/

ő is kicsúszott a kezemből...pedig...tényleg mintha áhh zavaros..:/

kezdtem azthinni tényleg a helyébe léphet, sőt nemis a helyébe, jobb lehetne nála...sokkal!

erre...még el sem kezdődött máris vége..:/


nincs senkim, aki szeret...egy nulla vagyok lélekben. 21 vagyok, élveznem kéne az életet, de nemteszem, mert fáj...nagyon....:/ mindenki bulizik ,fesztiválozik, jólérzi magát.

és uygan énis az alkoholba menekülök, ne nem itthon egyedül, hanem a bulikban, de hiába vagyok kívülről oylan amilyen, nagydumás, jofej ,joarc stb...

belül semmim sincs...csak egy b*szott nagy szivem, ami darabokban, és ugyérzi lassan nincs is nagyon miért felépülnie....:/

csoda, ha néha azt érzem ,hogy minek születtem, és minek élek?? :///


köszi aki elolvasta, köszi aki ír...



2012. júl. 10. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
el nem olvastam de azért írok. Tanulj meg írni! szívesen.
2012. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
ferdearc túladagolásom van
2012. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 reptail ***** válasza:
63%
hajnal lenne mire végigérek vele, de ha csuszik a kezed mozsd meg!
2012. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 reptail ***** válasza:
59%
első 3 sorba olvastam bele úgylátszik a suliban a toll is kicsúszott a kezedből! vagy a helyesírási szótár!! :DD
2012. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2# vagyok, komolyra fordítva a szót, változtass magadon, keress új ismerősöket, barátkozz és biztos találsz neked való barátnőt
2012. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 KMJ ***** válasza:
Találj vígaszt a helyesírásod művelésében.
2012. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi már...
2012. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én a megnézném a mátrix trilógiát, tedd ezt te is. majd a fegyverneppert és a tortát.
2012. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

könnyes szemmel elég nehéz helyes billentyűt leütni.


de köszi, hogy senkit sem érdekel, és mindenki csak a helyesírásban keresi a hibát.

megszokhattam volna már...:/

2012. júl. 10. 09:17
 10/12 Karina13 válasza:
Lépj rajta túl, fiatal vagy még, még bármi lehet. Ne mondd most egy csaj miatt h vége az életednek! Majd csak jön valaki akivel együtt lesztek csak ne töprengj ezen, mert ha lesz valaki is akkor lehet, nem veszed észre hogy bejössz neki és csak azért mert a múlton rágódsz! :)
2012. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!