Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar tőlem semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar tőlem semmit a lány attól még viselkedésével még sugallhatja ennek az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok amikor direkt,szórakozásból csinálja.

Mit tegyek?

19/f


2012. júl. 10. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szivat téged mert otthagyta a sukár volt barátja, ha én te lennék elküldeném a halál nemiszervébe!
2012. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 KMJ ***** válasza:
Ne eröltesd, hagyd a francba, még a végén hülyét csinál belőled vagy átver.
2012. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és ha nem ez a helyzet?
2012. júl. 10. 00:53
 4/18 KMJ ***** válasza:
Akkor hazudik, ami kezdésnek a lehető legroszabb.
2012. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni vagy fagyizni, beszélgessetek ismerjétek meg jobban egymást és akkor kiderül hogy mi a helyzet, esetleg a 3. randin vagy valamikor próbáld megcsókolni abból minden kiderül... de fontos hogy jól kijöjjetek, szóval a csókot későbbre is hagyhatod mikor már biztosabb leszel a dolgodban ;)
2012. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 KMJ ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a célozol, szerelemre vagy szexre?
2012. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

az a helyzet h szerelmes vagyok,ennyi.

nem vadidegenről van szó.

2012. júl. 10. 00:59
 8/18 anonim ***** válasza:
akkor meg tényleg próbáld meg randira elhívni.. veszteni semmit nem veszíthetsz :)
2012. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyszer már előhozakodtam (egy "ilyen"járnánk-e témával) akkor utasított el.

És ezért is kérdeztem h a viselkedésével sugallhatja-e az ellenkezőjét,és ha igen akkor miért?

2012. júl. 10. 01:39
 10/18 anonim ***** válasza:
de ne rögtön a járnánk-ot kérdezd meg... "ne ronts ajtóstúl a házba" hívd el randira... vagy ha szerinted még ettől is meg ilyedne akkor csak mond hogy lógnátok együtt valamelyik délután... úgy megennél egy pizzát vagy valami... strandra menjetek bármi.. a közös élmények közelebb hoznak.. jobban megismeritek egymást :)
2012. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!