Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszik egy lány és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszik egy lány és én is teszem neki, de neki van barátja és nem akar vele szakítani, mert állítólag még szereti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elkezdtem ismerkedni egy tőlem 1 évvel fiatalabb lánnyal. Nagyon jó lett a kapcsolatunk, sőt mondhatni 1 hajszál választ el minket egy komolyabb kapcsolattól.

Én nem lennék ellen, sőt szeretnék is vele lenni, csak az az 1 nagy probléma van, hogy van barátja és még nem akar vele szakítani.

Már 2x volt nálam a lány és elég közel kerültünk egymáshoz, annak ellenére hogy Ő még a barátját szereti...

Egyszerűen nehezemre esik ezt megérteni, habár kezdek rájönni a dolgokra :)

A lány barátja elég érdekes figura, mert már 2x megcsalta és kitudta magyarázni. Persze a lány elhitte mert elég naiv még és még azt is elhiszi amit nem kéne. Egyszóval a srác visszaél a lány tehetetlenségével.

Ez így megy mai napig, csak már én is közbeléptem és a lánnyal sikerült elég szoros kapcsolatot kiépítenem.

Erre Ő is rájött és az Ő szavaival élve, "két szék közzé esett".

A lány barátnője is tudja hogy milyen a barátja és próbált beszélni vele, hogy szakítson hagyja ott, de nem tud szakítani, annak ellenére h már sokszor megbántotta.


Sokszor van az, hogy a lány csak a 2. helyre szorul, mert a srác a haverjait választja inkább.

Most itt a nyár, és a nyár felét mással (másokkal) fogja tölteni, ahelyett hogy a "szerelmével" lenne.


Kérdezem én, hogy lehet ennyire vak ez a lány? Mert még a vak is láthatja, hogy csak kihasználják.. és sokszor van, az hogy egyedül marad és akkor jön hozzám.

Nekem meg ez így nem pálya, vagy otthagyja a régi kapcsolatát és összejön velem, mert bárkivel beszélt, mindenki azt mondta neki hogy engem válasszon, vagy tőrje tovább a bántásokat és a 2. helyett.


17/F


2012. jún. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
csak szeretethiányos kis pi.csa
2012. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ennyire? ... De rátapintottál a lényegre. :))


és miért nem tudja otthagyni azt a csicskát? ezt nem sikerült még megértenem...

2012. jún. 23. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

"Teszik egy lány és én is teszem neki"

csak azért néztem meg mert kíváncsi voltam hogy írsz még :P

De ha már itt vagyok...az ilyet énsem értettem soha, lehet fél, most neki az egy biztos pont..vagy a barátja megfenyegette?

de ha azt akarod hogy veled legyen, akkor mond meg neki, vagy én vagy ő, ha nem szakít barátjával, akkor tünj el előle egy picit, így észre veszi hogy neki ez így nem jó, és utánad megy...talánXD

2012. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát abba biztos lehet, hogy nem fogom megvárni még nem szakítanak... de egy kicsit bánt, h így kihasználják.
2012. jún. 23. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
ő a hülye
2012. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd már el nekem, hol elhet ilyen buta, dugásra való lányokat kifogni?
2012. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
véletlen... én sem kerestem, ő talált rám.
2012. jún. 24. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
tedd fel a kérdésed újra úgy, hogy helyesen írsz talán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2012. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!