Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi vagy csak egy séta? Hogyan csókoljak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Kicsit félek talizni egy pasival.Mindig rászorongok,hiszen nekem ő lenne az első barátom.(focis :P ) Félek belekezdeni egy kapcsolatba,meg attól is hogy ugye ő focizik és mindenki tudja milyenek a focisok. :) (de ezt most hagyjuk,ő teljesen más,vagyis azt állította)

Volt egy 4 napos fesztivál és ott talizni akartunk,megvan a telószáma is meg minden,csak a tali nem jött össze..(úgy merek vele talizni,ha ott a barátnőm,mert vki legalább oldja a hangulatot,ha nekem nem megy,de most én akarok tőle valamit meg a fiú is tőlem.)csak félek elmenni a talira,nem tudom miért..mindeki mondja,nem veszíthetek sokat,meg stb.Csak szorongok nagyon,ezt kéne valahogy legyőznöm.Prsze nekem egyedül kéne mennem,mert még is én akarom megismerni a srácot,meg ő engem,nem tudom,h randi lenne-e vagy nem,bár ő mondta,h találjam ki hol,mikor.

na meg leginkább attól parázok,ha lekap.Most én nem tudom mi lesz a reakcióm,vagy nem tudom,elképzelésem sincs,de nem is gondolok bele,csak félek az első csóktól.

Kérlek tapasztalatok,mindenféle jöhet,csak segítsetek!!!

köszi előre is :( :)


2012. júl. 10. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek oda egy pótkerék? Majd oldja a srác a hangulatot. Harmadik személlyel a jelenlétetekben nehéz lesz...
2012. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, nem kell oda a barinő.

Kettesben legyetek.......

2012. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdened.

Ha a barátnőddel mész komolytalannak fogsz tűnni. Egyedül menj!

Hogy ismerkedtetek meg?

2012. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor örülj ha lekap. :) Nem rossz a csók. Jó érzés, ne izgulj. :)
2012. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az első csókot nem lehet tanítani, majd belejössz magadtól, rá fogsz érezni a dologra. NE FÉLJ TŐLE, NAGYON JÓ DOLOG HA TÉNYLEG SZERETSZ VALAKIT! :)
2012. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) akkor nem parázok rá,csak csak...jaj :$ :DD
2012. júl. 10. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!