Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknem nektek ha felajánlanű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknem nektek ha felajánlanű gey ismerletlen csaj hogy egy foto erejéig álljatok össze egy picit félreérthetőbb pozicioban benne lennétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
picit érdekes a kérdés megfogalmazása, de amennyiban jól nézi ki, persze
2012. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csaj kinézetétől függ.
2012. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon fuosnak kéne lennie a csajnak?
2012. júl. 10. 13:20
 4/11 A kérdező kommentje:
a felreérthetőn nem teljesen a szexuális dolgokra gondolok , csak ölelés puszi madjnem csók ölelés ilyen
2012. júl. 10. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:
benne lennék
2012. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
velem már nem egyszer volt ilyen, eddig mindig belementem, már csak a buli ikedvéért is.
2012. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 galen malek ***** válasza:
kit akarsz féltékennyé tenni? vagy kinek akarod bizonyítani hogy van pasid?
2012. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak csupán sok képet akarok feltenni fiúkkal közösségi oldalakra a " menőbbség" kedvéért
2012. júl. 10. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen képekből a későbbiekben még probléma lehet. Te meg ne akard ri*bancságod bizonygatni.
2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz, ha ezt tartod "menőnek", vagy h egyáltalán "menő" akarsz lenni.

Én mindig is gáz voltam, gáz volt velem beszélgetni is és ilyen képeket is teszek fel magamról. Sose tartottam a tömeggel, sőt, büszke voltam arra, hogy egyéniség lehetek, persze emiatt nem is sok barátom van, de pont annyi, amennyi kell.

2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!