Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtöknek lehet látni a pihéket a szája fölött (nem durván), szóltok neki érte? Nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

Arról inkább nem is szólok, mennyire kínos nekem ez a dolog (én vagyok a lány). Adok magamra, próbálok mindig tip-top lenni, hogy tetszek a barátomnak, csak sajnos nekem eléggé erős a szőr a testemen, a hasamon is, hátamon is, nem is sorolom. Rendesen tudok szőrteleníteni mindenhol, de a felkarommal pl nem tudok mit kezdeni. Elég kevés az önbizalmam, a barátom mindig erősítgeti, sokszor elmondja hogy mennyire tetszem neki, de tegnap este volt egy beszélgetésünk. Együtt fürödtünk, és mondtam neki, hogy amint látja, sajnos még a felkarom is szőrös, és mondtam neki (persze nem gondoltam komolyan, félig meddig viccesen), hogy csoda hogy meg mer velem jelenni. Meg hogy ha van rajtam valami ami zavarja, vagy amin változtassak, szóljon. Egyből elkomolyodott, láttam hogy van valami. Alig akarta elmondani. Aztán csak kijött.

Azóta is pocsékul érzem magam.

Minden nap rá kell szánnom legalább egy órát, hogy sima legyek mindenhol, szépítgetem magam, és hát...

Azt hittem ő ezt nem veszi észre, hisz ő nem borotválja magát sehol..se hónalj, se semmi. Az ingből is kilátszanak a szőrszálai.

Aztán megijedt, hogy ezzel tönkre tett mindent, meg hogy ő mekkora bunkó. Lelki beteg azóta is.

Pedig tényleg egy nagyon szeretetteljes kapcsolat ez.

Mondtam neki, hogy ő ne érezze magát rosszul, nekem kell, mert én vagyok hajléktalan szinten és szégyent érzek csak, de nem haragszom rá.

Nem tudom még hová tenni ezt az egészet...

Ti ehhez hogy álltok hozzá?

Légyszíves a beszólásokat hagyjátok, most nagyon nem hiányzik.

19/l


2011. jún. 10. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked kell rosszul érezned magadat?Nekem az orrlukam szőrös,kilóg belőle a szőr,kinyírom ollóval és egy ideig el van intézve.Azért,mert szőr nő rajtunk fiúkon és lányokon is,nem kell rosszul éreznie magát senkinek.Erre találták fel a szőrtelenítés ezer módját,ebből emberek élnek meg mai napig.Mi lenne velük a szőrünk nélkül?Mindig találni kell valamit,amitől rosszul lehet érezni magunkat.Kívánom neked,hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életedben.Egyébként meg van végleges szőrtelenítés,van már mindenféle cucc.Szívesen cserélnék veled,a legkisebb problémám is nyomorba döntene sztem.
2011. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Rendben, cseréljünk, éld át, és ÉLD TÚL a 2,5 évig tartó betegségemet, és gyere ki belőle olyan állapotban, állj talpra olyan hamar amilyen hamar én tudtam.

Persze, kozmetikushoz is el fogok menni legyantáztatni, ha lesz saját pénzem, fizetésem, és nem azt a pénzt tapsolom el, amit apukám keres meg a verejtékével.

2011. jún. 10. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Cseréljünk,adom a testi fogyatékosságomat,megnézem hogy gyógyulsz ki belőle.(sajnos nincs rá 1% esélyed sem.)Első voltam.
2011. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasid csupa szőr te meg rosszul érzed magad egy kis bajuszka miatt? Úgy hogy egy órát kopaszítod magad naponta? Mindent meg teszel azért hogy tip top legyél mindig ő meg a pihéket kifogásolja a szád felett? Ne haragudj, de tényleg bunkó. Te meg szerelmes. Nem baj, ez utóbbi majd elmúlik. Fogj egy hideggyanta csíkot és rántsd le a bajszod ha ennyire zavar. Én néha azzal szoktam amikor rám jön. Én ugyan nem szőrtelenítek naponta, csak ritkábban. Nem vagyok amúgy sem egy jeti, de az epilátor csodákra képes, hetekig is kitart az eredmény. Ha nincs pénzed végleges szőrtelenítésre. És tényleg ne legyen nagyobb problémád mint a szőreid miatt aggódni, őszintén kívánom. Tényleg.
2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazad van. Csak annyiban nem hogy szerelmes vagyok:) Inkább azt mondanám, hogy nagyon szeretem a barátomat, és örülök hogy végre találtam egy normális fiút. Soha nem tett semmilyen negatív megjegyzést, tudja hogy ilyen önbizalomhiányos kis agyalós vagyok (ezen változtatok, rajta vagyok), és tényleg sokat dicsér...

Ezt se akarta mondani, azt mondta, én agitáltam, hogy na de mondja már el...

Lehet, kicsit felkaptam a vizet, ilyeneket mondtam neki, hogy egy nőnek is van joga szőrösnek lenni, meg hogy szép világot élünk, és hogy akkor miért van velem ha ilyesmi zavarja...fejéhez vágtam hogy az összes bók amit mondott biztos kamu volt.

Olyan szinten bántotta a dolog, hogy többször is elsírta magát, hányingere lett a gyomor idegtől, és hogy fél hogy tönkre tett mindent...mondtam, hogy nyugodjon meg, minden marad a régi, csak bizony fenntartásokkal fogok megjelenni vele a rokonai, szülei előtt. Kb. sehogy...akkor meg erősködött, hogy nem, ő nem szégyell, büszkén mutatott be...hát..kell most ennek egy kis idő.

Én meg direkt egy szóval se mondtam hogy szedje le a szőrt a mellkasáról vagy a karja alól...mert nem a tulajdonomként nézek rá.

2011. jún. 10. 16:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Első! Sajnálom, hogy ilyen betegséged van. Ha gyógyítani nem is lehet, karban tartani azért biztos! Szabad kérdezni, mi az? Hátha valaki tudna egy jó orvos vagy eljárást ajánlani..
2011. jún. 10. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha, hát ez nem semmi. Az én meglátásom az, hogy nem akart téged abszolút megbántani. Őszinte a kapcsolatotok, és látszik, hogy a párod nem akart "hazudni" neked. Nagyon bántja a dolog, hogy ilyen mélyen érintett téged, de attól, hogy 1 pici megjegyzést tett, attól még bőven tarthat téged szépnek. Nem kell a fejéhez vágni, hogy végig hazudott a bókokkal. Ritka, ha egy férfi ennyire átkozza magát (sírás, gyomorgörcs..), talán jobb lenne, ha pár napig kerülnétek egymást, amíg elcsitulnak a kedélyek.

Szeretitek egymást, ez a kis dolog nem fog közétek állni. A bajuszkát tényleg egy hideggyantával el lehet intézni, epilátort is meg lehet szokni. 10ezer körül van, és csak egyszer kell megvenni, így szüleid tárcáját sem terheled le annyira. Nyilván az intimebb/érzékenyebb helyeken marad a borotva, de erre biztosan már neked is meg vannak a szokásaid.

Nagyon jó dolog, hogy ilyen őszinték vagytok egymással, ennek a kis veszekedésnek is meg lesz még a gyümölcse, hidd el ;)

2011. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát elég kellemetlen a helyzet, ez tény(márha azt bökte ki, hogy zavarja a picit erősebb szőrzeted). De szerintem nem kellene emiatt szégyellned magad, mert minden ember úgy természetes, ahogy van -bármiféle beavatkozás nélkül. És a természetesség szerintem együtt jár a 'tökéletességgel' és a gyönyörűséggel. Próbáld elfogadni magad, úgy, ahogy vagy, és nem fogod ilyen kellemetlenül érezni magad. ;) Remélem tudtam segíteni
2011. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várjál, tényleg csak pihékről van szó? Legalább olyan minden lánynak van.
2011. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Anders ***** válasza:
borotvált fazonra, mongyuk hitleresre.
2011. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!