Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyesek a szerelemmel kapcsolatban kérdező 12-13 éveseknek, hogy menjél vissza, szállj vissza a földre, ne nézd már magad nagy lánynak/fiúnak, babázzál/autókázzál még egy kicsit, és 4 év múlva gyere vissza?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szerintem a szerelem nem korhoz kötött. Vagyis úgy értem, hogy lehet, hogy egy 13 éves is fel tudja fogni mi az. szerintem nem kéne őket ennyire bántani. Sokszor egy gyerek, vagy egy 15 alatti sokkal jobban tud szerelmet érezni, olyan "csodálatos" ez nekik. Meg azért szerintem egy 12-13 éves már nem babázik/autókázik. De azt is észrevettem, hogy ezzel általában inkább a lányokat piszkáljátok, a fiúknak inkább adtok normális válaszokat. Nos?

2012. júl. 10. 19:57
1 2
 1/18 AvernusTriad ***** válasza:
95%
12-13 évesen még lövésük sincs, mi a szerelem, viszont másolják a divatot, menőznek a szüzesség elvesztésével, ami teljesen abnormális. Ilyen korban az én időmben (nem volt olyan régen, de néha úgy érzem) még JÁTSZOTTUNK, szórakoztunk, nem keféltünk! Most sem érettebbek a gyerekek, csak azt hiszik.
2012. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek és most épp barátnőt keresek, ilyen korbeli írhatna. :P

Egyébként meg a szerelem nem korhoz kötött és kész, én mindig azt mondom, hogy nem a kor számít, hanem az érzelmek!

2012. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első, most mondom, hogy nem a azokra a dolgokra gondolok. Az szerintem is elítélendő, de viszont, azt nem tudom, miért kell bántani, aki csak szerelmes, és nem gondol semmi ilyennre -.-"
2012. júl. 10. 20:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Adom a kérdező véleményét! De sajnos az 1. válaszolónak részben igaza van, mert az én korosztályomban ( most megyek 9.-be, 14 évesekre gondolok most) is vannak olyan éretlen fiúk, sőt még lányok is,akik tényleg nem tudják mi az a szerelem. Ez egyénfüggő, ki hogy érik, nem szabad általánosítani.

És meg egyszer igazat kell adjak az első válaszolónak, hogy azért 14 évesen nem szűznek lenni szerintem gáz. Bár lehet csak én vagyok ilyen :| Bár ne is babázzon, autókázzon.

14 vagyok, remélem találok majd vmi érett normális srácot a közeljövőben, de nem fogom megd*gatni magam . xD

14/L. :D

2012. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Nem ismétlem magam túl gyakran, de most megteszem: lövésük sincs róla, mi az. Azt hiszed, én nem gondoltam így, mikor kissrác voltam? Dehogynem! Aztán eltelt pár és, jött szerelem, és rájöttem, milyen nevetséges volt annak nevezni korábban a gyerekszerelmet. (Jé, erre külön kifejezés is van! Vajon miért...?)
2012. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom, szerintem is igaza van az 1., 2., és a 3.-nak is :) De van olyan 13 éves, aki nem arra gondol, ha valakibe szerelmes lesz. De azt is szomorúan tapasztalom, hogy igen, sajnos olyanok is vannak akik igen :( De azért a kivételnek járna tisztelet :/
2012. júl. 10. 20:07
 7/18 anonim ***** válasza:

őket senki nem bántja.


amikor valaki hülyeséget kérdez, akkor szokták így elküldeni a fiatalokat.

2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem véletlen rendes a neved :) de csak szólok, hogy én nem gyerek vagyok, csak a lányom szerelmes, és az igen-igen rosszul szokott esni, ha ilyesmit hallok, amit a kérdésemben leírtam :)
2012. júl. 10. 20:09
 9/18 anonim ***** válasza:
mert egy 12-13 éves még GYEREK!!!!!! ajj hová fajul ez a világ???
2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 AvernusTriad ***** válasza:
Róbertnek pont jár :)
2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!