Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha kapcsolatban vagyok minden fiú megtalál a szerelmével de amikor egyedülálló vagyok akkor egy fiúnak sem kellek?

Figyelt kérdés
Barátom van! és sokkal több fiú jelzi nekem hogy nagyon bejövök nekik meg hogy igazán csinos vagyok. és randizni hívnak. amit el utasítok. De amikor nincs pasim akkor meg felém se néznek a fiúk. nem foglalkoznak velem. miért van ez??

2012. jún. 30. 20:34
 1/8 ASOT ***** válasza:
100%
ez már csak így van mióta világ a világ.
2012. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megmagyarázhatatlan jelenség, nem tehetünk ellene semmit.
2012. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bizony, bizony ez murphy törvénye :)
2012. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert olyankor elhagyod magad és látszik rajtad,hogy nem vagy a helyzet magaslatán.
2012. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig ugyan olyan vagyok akkor is amikor már vége a kapcsolatnak... :D mert úgy vagyok vele hogy majd jön másik
2012. jún. 30. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az embernek van partnere,magabiztosabb.
2012. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzásod boldogságteljesebb lehet olyankor.
2012. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor boldog párkapcsolatban él az ember lánya teljesen kivirul, sugárzik róla a boldogság és ez bizony nagyon sokat számít. Nagyon tetszik a pasiknak, ha egy lány magabiztos, sugárzik a boldogságtól és hiába magabiztos valaki alapból, egy boldog párkapcsolat még dob egy kicsit ezen. :)
2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!