Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiút zavarja a négy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiút zavarja a négy év korkülönbség?!

Figyelt kérdés
15 vagyok és egy 19 éves sráccal vagyok úgy hogy mintha ő lenne az igazi, akrt mindig is kerestem. De nem igazán érdeklődik irnátam. Mármint barátok vagyunk, meg egyszer randiztunk, de azóta csak msnen meg szpészen beszélünk. Most mit tegyek?!
2009. júl. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet túl gyereknek tart... Kitartás, csak ennyit tudok javasolni:S
2009. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy az vagyok, mivel mindenki azt mondja nekem, hogy milyen felnőttes a gondolkodásom a koromhoz képest. :/

és amúgy egy 18 éves meg egy 20 éves viszont szeretne velem járni. de nekem a 19 éves kell

2009. júl. 11. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Lehet hogy nem zavarja, de azis lehet hogy más miatt nem akar tőled többet barátságnál. Legtisztább az lenne, ha msn-en megkérdeznéd tőle, hogy őt a 4 év korkulömbség zavarja-e.
2009. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

exemet a 6 sem zavarta.... ugyan annyi vagyok mint te.

ha érettebb vagy mint a korod akkor nem fogja

ennyi

és ne kurvulj mert sokan abban akorban már nem bírják ennyi az egész és működni fog :)

2009. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem akarom kockáztatni a barátságunkat azzal, hogy rákérdezek.
2009. júl. 12. 01:58
 6/8 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem zavarhatja szerintem.:)Én 20 éves vagyok,a barátnőm pedig 16 éves,köztünk is megvan a 4 év de egyáltalán nem zavar...
2009. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj, de jót nevettem, már majdnem 5 kérdés óta egy lány sem írta, hogy pedofil hajlamú pasival akar járni, de nem gond, mert ő olyan érett, hogy csak na. De végre megnyugodtam, hogy a b*ta csitrik nem tűntek el, csak picit lassabban írnak.
2009. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemtom mit kell kommentalni....ha ien bolcsnek tartod magad akkor a velemenyedet tartsd meg magadnak...nemmindenki te...lehet meg vannak oan fiuk akik a 4 evvel fiatalobb lanyokat igazan szeretik es nem pedofilok!!!!!!!!!!!!!!!!...dehat...mindenki magabol indul ki
2009. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!