Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden második lány tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden második lány tetszik nekem, de mégsincs csajom, akkor mi lehet a probléma? :O

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 22:10
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
Te.
2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudtommal nem vagyok csúnya, soha senkitól nem hallottam, és vissza sem hallottam mástól hogy randa vagyok.


sokan néznek mindig, aranyos, meg kedves, fajin gyerek, jó kiállású, ilyeneket hallok csak másoktól.

de valahogy soha senkinél nem haladok egyről a kettőre.

2012. júl. 10. 22:20
 3/6 AvernusTriad ***** válasza:
A válaszodból ítélve fel sem merült benned, hogy nem a külsőddel van baj...
2012. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

?? meleg sem vagyok :D

sokak szerint aranyos vagyok, de hát mivagyok én valami aranybánya?XD

2012. júl. 10. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha a nagyi, papi mag anya szerint szép vagy, de a lányok manapság már elég válogatósak :S.
2012. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a lányok mondják ezeket, akikkel beszélgetem, randomutcán.
2012. júl. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!