Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akiknek az a leg nagyobb problémájuk, hogy tetszik neki valaki, és nem meri meg szólítani?

Figyelt kérdés
Vagy hasonló mértékű dolog.Tudják ezek az emberek, hogy ezek a világ legkissebb problémái?Én örülnék neki, ha csak az lenne a gondom az életben, hogy nincs csajom...
2012. febr. 10. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Én örülök, hogy ilyen problémáim vannak :D

amúgy megszólítással nincs gond, már csak randira kéne hívni... fene h mindig másokkal van. Neten gáz?

2012. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg. De minden ilyen probléma egy okhoz vezethető vissza------->>>> önbizalomhiány.
2012. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha olvasgatsz itt pár napig rá fogsz jönni, hogy igen.
2012. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalom hiány egy érdekes dolog, én tisztában vagyok a világban el foglalt helyemmel,így engem ez a betegség nem érint.Szívesen lennék a sok kérdést feltevő helyében, akiknek ezek a gondjaik.Nekem sincs csajok épp ebben a pillanatban,de majd lesz, ha teszek érte,bár kellemetlen, mégis vannak sokkal roszabb dolgok, amik megoldásra várnak nálam...
2012. febr. 10. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ez a legnagyobb problémájuk? Azért mert feltesznek 1 ilyen kérdést?

Akkor ők is mondhatnák rád, hogy neked meg az a legnagyobb problémád, hogy másnak ez a problémája!

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre két perc olvasgatás után is rá lehet jönni. Egyébként ezek nem kis problémák.


Nyilván társadalmilag semmit sem nyom a latba, hogy én összejövök-e a kiszemeltemmel, vagy nem. Viszont, ha az egyént vesszük alapul... akkor a probléma nagysága nem a tényleges súlyától függ, hanem attól, hogy milyen nehéz megoldani, és mennyi frusztrációt jelent. Így már az ilyesmi nem is olyan egyszerű, lelkileg sokat jelent.


Ha pedig azt vesszük, hogy hirtelen mindenki megszabadulhatna az önbizalom hiányától, és ez a "kicsi" problémája megoldódna, az kb egyenlő lenne a világbékével.

Azonnal javulna a közérzete mindenkinek... ezek után jókedvvel állnánk neki, az olyan állítólag nagy problémáknak, mint éhezés, vagy válság. Ki mondta, hogy azok nagyok? Ugyanúgy emberi gyengeségen alapulnak.

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én meg annak örülnék a legjobban ha nekem az lenne a legnagyobb problémám hogy másnak csajozási problémái vannak :S
2012. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki a kérdést, mert érdekesnek találtam, hogy ennyi embernek vannak ilyen megoldandói,onnan lehet tudni, hogy ezek kis szinte jelentéktelen dolgok, hogy pl ha nincs munkád, és már majdnem el veszik a házat a fejed felöl, akkor már semmiségnek érzed, hogy kinek tetszel, és kinek nem,vagy épp, hogy nem akar randizni veled valaki.Persze, vannak itt is olyanok, ,amik nagynak mondhatóak, pl aki sok éves kapcsolatból lépett ki, és tényleges lelki fájdalmat okoz neki a kialakult helyzete.Szerintem
2012. febr. 10. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:

nézd...

ha valakit sorra elutasítanak és nem volt még senkije, hiába az önbizalom akkor ez nagy probléma igen! Mert párt találni nem könnyű!

és jó ha az embernek van valakije!


persze vannak dolgok ami mellett ez eltörpül.


de többnyire egy ember az életünkben aki velünk van és a párunk az fontos...

2012. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az embernek vannak különböző szükségletei amiket szintekre lehet bontani. ezeket a legegyszerűbben egy piramissal lehetne szemléltetni. ahogy haladsz fölfelé a legaljától úgy csökken a dolgok valós jelentősége, de akinek az alatta lévő dolgok már meg vannak annak az is hatalmas probléma lesz.

tehát annak akinek meg van mindene az szarul fogja érezni magát akkor ha magányos, mert mondjuk szeretne egy nőt.

míg aki sajnálatos mód szegény és nem tudja befizetni a számláit annak nagyobb problémát jelent a pénz mint a farka, ugye a kettő között nem egy szinten van.

2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!