Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiskorban ez normális és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskorban ez normális és hogy tudnám magam túl tenni ezen?

Figyelt kérdés

Hogy ha valaki kb. 3.-4.-es korában kibróbálja hogy milyen lehet a szexszuális élet.

Tehát az van hogy egyszer a suliban az egyik gyerek odajött jött megtanít szexelni a wc-n.engem ez nagyon érdekelt hogy milyen és belementem.a wc-n megnéztük egymás ceruzáját és utána kicsi seggbe**ás..ö engem én meg őt mert őt is érdekelte hogy milyen.Mákor meg az egyik havernál is volt ilyen max. 2-szer mert akkor még nem fogtam fel hogy milyen a szexuális élet. De eközben voltam csajjal is több mint kettővel. Egyszer 2.-os vagy 3.-os koromban smároltam az egyik csajjal a suli udvarán meg egy másik csaj megnéztem a nemiszervemet a WC-n meg már az oviban is volt csók egy csajjal meg egy másik.Meg kb. 12-13 éves koromban ez egyik csaj baráttal játszuttunk még ilyen filmjelenetet ahol csók van.

Persze mindíg is a csajokat néztemmert ők tetszenek...

Az normális hogy ha valaki heteró létére kibróálja nagyon kiskorban fiúval is?


A tavaly beszéltem anyával is ezügyben...neki elmondtam mindent...szerinte tejesen normális...

Most 2012-ben az utóbbi pár napban ismét bántanak a fiús emlékek..

Hogy tudnám magam ezen túltenni?


17/F



2012. júl. 10. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Edesanyad csak joindulatu.

Nekem kiskoromban ilyen fel sem merult, ez egyaltalan nem normalis, sot beteges dolog!

Ha nem tudod magad tultenni rajta segitseg nelkul akkor keress pszichologust.

2012. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
aids-es vagy.
2012. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok.


Kiegeszitem meg azzal, hogy egy anya eloszor nem tud mast mondani mint, hogy normalis. DE o is tudja, hogy nem az, es biztos lehetsz benne, hogy sokat elmelkedett a dolgon miutan beszeltel vele.

2012. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

KISKÓR?? bár ja, lehet valami kór...

már bocs de a kakis fenekeitekbe dugtátok egymásét...?

hát ha el tudnád felejteni...az kellene. emléxem kb 5 évesen a nővéremmel "csókolóztam" ami kb egy szájra puszi volt kicsit hosszabb ideig, de baromira nem érdekel, mert tudom, hogy semmi jelentősége... szóval ezt kellene neked is tudnod. de hogy lehet valaki ilyen kiskorában? azt baromira nem vágom

2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolso

europa eszaki reszenel teljesen termeszetes, hogy a lanytestverek/baratnok csokoloznak lefekves elott, meg meg neha akkor is amikor talalkoznak, sot meg bemutatkozasnal is.

naluk nincsen puszi, oleles es csok van

2012. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már gyerekeket is fertőz.
2012. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linda Wandana Dana ***** válasza:
ez nem normalis fordul egy dokihoz mar bocs
2012. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!