Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzen a weboldalon hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzen a weboldalon hogyan müködnek a dolgok? (tickle abuse)

Figyelt kérdés
www.tickleabuse.com/tour/ Ezzen a weboldalon lányokat csikiznek meg miközben le vannak kötözve ,de mennyi pénzt kapnak ezért? Vagy ez ,hogyan müködik? Mert ez kínzás azért. És van forgatókönyv? És tulajdonképen ez egy munkahelynek számit? Ha valaki be megy és jól nézz ki akkor valamenyi pénzt fog kapni amiért megcsikizik? Kérek mindenkit ,hogy ne provokativ választ adjon, vagyis ne trollkodjon. Más szóval értelmes válaszokat szeretnék. :)

2012. júl. 11. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezért nem kapnak pénzt. persze tévedhetek is. ami a forgatókönyvet illeti, úgy tudom nincsenek ezek megrendezve.
2012. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom van pénz is, nem is kevés :D és persze valamilyen forgatókönyv féle, de nem olyan szigorú, mint a valódi filmekben!!


Hogy mennyi pénzt azt nehéz megmondani, elég sokat!!

Munkahelynek lehet hogy munkahely, de ha mélyebben érdekel a dolog, akkor miért nem írsz nekik!!

2012. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!