Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem szeretne tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem szeretne tanácsot adni fiú ügyben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon jó barátok lettünk de kiderült, hogy nagyon megtetszettem neki

nekem is tetszik és ezt tudja is de 14 éves leszek és a szüleim nemtudom hogy mit szolnának hozzá ha lenne valakim ...és hogy hogyan közöljem velük...és vannak még dolgok amik miatt nemjárhatnék vele

a fiuval most keressük a 3 megoldást..meert van az hogy elfelejtjük egymást örökre amit nemigen szeretnénk a másik pedig hogy jóban maradunk de ő soha nemtud majd kiverni a fejéből..ez pedig neki nemjó...van hrmadik megoldás?? ha valaki tud valami tanácsot az irja le létszi :) nagyon megköszönném :):||


2012. júl. 11. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahol el kell kezdened. Ne foglalkozz mások véleményével.


"és vannak még dolgok amik miatt nemjárhatnék vele "


Például?

2012. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt szeretnétek lenni, akkor oldjátok meg! Nem kell túlspilázni a dolgokat, odamész anyuhoz, tetszik egy fiú, ennyi. Ő is volt fiatal, biztos neki is volt olyan, aki tetszett, ezért meg fogja érteni. :) Ha mégsem, és nem megoldható, hogy együtt legyetek, akkor sincs nagy baj, még fiatalok vagytok. Rengeteg ember lesz még az életetekben, akivel összejöhettek. Később, ha még akkor is szeretnétek, lehet köztetek valami. Addig is ismerkedjetek sok emberrel, barátkozzatok! :)
2012. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerik a szüleid a fiút? mutasd be nekik, mint barátot. anyukád biztos tudni fogja, hogy nem csak barátja akarsz lenni. egy anya mindig megérzi. de ez miért lenne baj? mivel gondolom a tietek még gyerek szerelem lenne. nem hiszem (inkább remélem), hogy nagy akadálya lenne a kapcsolatotoknak. ha pedig otthon lesztek a szobádban, akkor anyukád is megnyugodhat, hogy szem előtt vagy, de mégsem. legyél őszinte a szüleiddel, az én anyukám pl örül és szurkolt az első szerelemnél. ha tényleg kölcsönös a vonzalmatok, akkor miért hagynád elveszni? főleg úgy, hogy a szüleid véleményét nem is tudod.

szurkolok nektek

28/L

2012. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ennyi idősen lett barátom :) a szüleim akkor tudták meg mikor megkérdeztem tőlük hogy elmehetek-e vele moziba.. anya nagyon örült neki apának meg el kellett viselnie :) nem volt belőle semmi baj, és szerintem nálatok sem lesz ha elmondod nekik...
2012. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
:)
2012. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :)))

az elsőre a válasz hogy ugy volt h a barátnőmnek is bevalotta hogy szereti..de aztán maradtak csak barátok mert valamit elszurt a fiu....és már én is régóta tetszek neki ezért probálkozik most nálam..de ha én most járnék vele akkor a barátnőmet is elveszíteném :SS

2012. júl. 11. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elveszítenéd a barátnődet, akkor már bocsi de nem igazi barátnő...
2012. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!