Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek ha meg akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek ha meg akarom jól ismerni?

Figyelt kérdés
Egy fiúval olyant játszunk chatan hogy ő kérdez egyet majd én de már kifogytunk a kérdésekből. Légyszi segítsetek és nem hülye kérdéseket várok!
2012. júl. 11. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pont tegnap kerestem hasonlókat és itt a gyakorin találtam egy használható választ. Be is másolom neked is.


"kerdezzel olyanokat,ha lenne egy lehetosege hogy a vilagon barhova elutazzon egy hetre kirandulni,melyiket valasztana?es miert azt?miert nem hawaii t,vagy ibiza t,vagy a bahamakat?

ha rengeteg penze lenne mit kezdene vele?mik az almai?

mi az a dolog amit nem szeret egy lanyban?

mi az amit szeret egy lanyban?

mennyit tenne meg egy lany miatt?

vagy mennyi dolgot tett mar meg valakiert?

leghosszabb kapcsolata?

miert lett vege?

szabadidejet mivel tolti?"

2012. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. júl. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!