Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9hónapja vagyunk együtt a barátommal,15 éves vagyok. ő már nagyon leakar velem feküdni. De nem korai ez ilyen idősen?

Figyelt kérdés
persze nem erőlteti, ha én nem akarom. akarom is, csak félek hogy később megbánom..
2012. júl. 11. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem korai csak a prűdek szerint.

Én is 15 évesen feküdtem le a barátnőmmel ő is 15 volt 23 évesen váltunk szét.

De amúgy sem vagy már kiskorú.

2012. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

De korai.

Olvasd el azt is, hogy a válaszadó milyen %-ban ad hasznos válaszokat.

Érdekes számok.

2012. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

akkor veszted el amikor úgy érzed, hogy kész vagy rá


nem számít a mi véleményünk.... tégy úgy ahogy jónak látod

2012. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne siesd el, várj vele addig, amíg tényleg nem érzed azt, hogy mostmár szükséged van rá.
2012. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor feküdj le vele ha nem itt kell kérdezgetned h korai-e. Amikor úgy érzed h kész vagy akkor úgy is tudni fogod és nem kell kérdezned mást
2012. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 15 éves voltam és 9 hónapja voltunk együtt. Ha tudod hogy még együtt lesztek egy jóideig, akkor miért vársz vele. :)
2012. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Name Nemá válasza:
63%
Kérdezd meg előbb a szüleid, hogy el tudnak-e tartani még 1 főt, ha esetleg befigyel egy gyereked véletlenül!
2012. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!