Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai pár hónappal 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai pár hónappal 16 éves kor előtt együtt aludnia egy párnak, akik már több, mint egy éve együtt vannak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én is annyi idős voltam, mikor először együtt aludtam az akkori barátommal, és éppen 16, mikor le is feküdtünk. Mi is régóta együtt voltunk már, de felnőtt fejjel átgondolva: igen, korai volt.
2012. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak alvásról van szó, akkor nem korai.
2012. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a szülőket hogy lehet erről meggyőzni? nem hinnék el, hogy semmi nem fog történni.

2012. márc. 18. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard meggyőzni a szülőket, azzal csak az ellenkezőjét bizonygatnád számukra. Legyél türelmes. Amikor én pár hónapja voltam együtt a barátnőmmel, először csak délutánonként voltam ott náluk. Másfél évvel idősebb nálam, és akkor az apja meg volt róla győződve, hogy én csak azért vagyok vele, hogy megdöntsem és mindenkinek elújságoljam. Szóval szépen apránként lehet csak ezt, erre nincs is igazán recept. Kezdj el beszélgetni a szülőkkel, hogy lássák, hogy nem vagy te rossz gyerek. Bár szerintem egy év után hülyeség a szülők részéről, hogy nem engedik. Van lehetőségetek máskor találkozni nálad, vagy a barátnődnél, amikor nincsenek otthon a szülők? Én a helyedben megjátszanám azt, hogy együtt töltenék egy délutánt a barátnőmmel nála, vagy nálad, a lényeg az, hogy a szülők ne legyenek otthon, de utána megtudják valahogyan a dolgot. Bár ez kockázatos, mert lehet, hogy ezután engedni fogják, hogy együtt aludjatok, mert úgy lesznek vele, hogy biztos, hogy történt valami, szóval tök mindegy, de lehet, hogy pont az ellenkezője fog bejönni és nem fognak megbízni benned sem és a lányukban sem, szóval nehéz eset. Esetleg amit még tehetsz, hogy a szülei előtt becézgeted, többször viszel neki virágot stb., a lényeg, hogy legyél cuki, hogy a szülők azt lássák, hogy teljesen odáig vagy a barátnődért, mert lehet, hogy ez még nem tudatosult bennük. Egyelőre ennyi jut csak eszembe.
2012. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is eppen igy volt :) meg 16 evem betoltese elott tortent az,hogy egy ifjusagi talalkozora mntunk,de mivel sok volt az unalmas pletyo,hazajottunk hozzam(anyam is itthon volt)... es teveztunk :) delutan 5-kor volt :) nagyon faradtak voltunk,es aszonta anyukam,hogy fekudjunk le,pihnjunk,es utana majd visszamegyunk a bulira:) hat igy is lett:) atolelt a baratom,anyuci betakart minket,es aludunk:) mikor megebredtunk,anyum mosolyogva mondta,hogy olyanok voltunk,mint ket kismalac :D utana visszamentunk a buliba,es ejjel,hazaerkezve,egyut aludtunk :) anyuci mosolyogva fogadta:) az is igaz,hogy mindkettonkben megbizott,mert a baratomat mar regota ismeri (kb 12 eve) :) es rendes :) azota mar 1 es fel ev telt el :) es mi meg egyutt vagyunk,a baratom meg probalja osszeszedni batorsagat,hogy szuleim elott tudassa,hogy komoly tervei vannak :D tehat,minden szep es jo :D
2012. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de aranyos az utolsó történet.:))

nálunk is sokszor van délutánonként, ezt lehet is.

2012. márc. 18. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,nagyon orulem is neki,hogy ilyen kedvesen fogadja anyukam :) utana pedig gyakrabban fordult elo az egyuttalvas,es tenyleg , csak alvas is volt :) (amugy az utolso vagyok:D )
2012. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.
2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk (én 19 f/ bnőm 16) és fél éve vagyunk együtt és még nem engedik hogy ott aludjon nálam, pedig tényleg csak alvás lenne :D és én nem tudom nagyon elfogadni hogy nem engedik de hát ez van :P na a lényeg hogy szerintem nem korai
2012. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :)) ekkor már szerintem a szeretkezés is simán belefér ;) szülők? hát.. sok sikert ;)
2012. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!