Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha annyira elítélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha annyira elítélitek a rib@ncokat, mit esztek mégis rajtuk?

Figyelt kérdés
Minden második pasitól azt hallom,hogy így meg úgy milyen gusztustalan az a csaj aki mindenkivel smárol meg le is fekszik,aztán ti is elintézitek alkalom adtán...

2012. júl. 11. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Használjuk őket, majd eldobjuk. A vécépapírt is használjuk, még sem becsüljük semmire.
2012. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
na ez a durva általánosítás. Tudod nem mindenki jár fel ide, akik ribancokat leitatnak és meg is dugják öket azok most másnaposan feküdnek az ágyban, vagy elbújnak az ilyen kérdésektöl.
2012. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha a lányoknak is olyan pokoli kemény helyzete lenne szexpartnerek terén, ahogy a fiúknak, akkor te sem kérdeznél ilyen hülyeséget!


Próbáljatok meg lányok 21 évig szexéhesen élni úgy, hogy egy fiú sem akar veletek szexelni, mert olyan válogatósak, mindjárt megértenétek, miért kezdtem mamár én is a ribikre hajtani a rendes lányok helyett, akiket lehetetlen megszerezni. Egy ribi legalbáb tudja élvezni az életet.

2012. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Könyörgöm ne általánosítsunk már folyamatosan!
2012. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez a wc papíros szöveg nagyon adja :DDD És milyen igaz.
2012. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

"mit esztek mégis rajtuk?"


Például tejszínhabot.

2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne általánosíts. Vagy te ismersz minden egyes férfit a földön?
2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem,és én pont inkább a rib@nc kasztba vagyok sorolva a csajok által...és már nagyon fáj.Ezért kérdem.
2012. júl. 11. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj,mi is kérdezhetnénk tőletek,hogy mi a f*szért jártok szemét bunkó g*cikkel??? Am ebben a lányok és a srácok is hibásak.
2012. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!