Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a melegekről? Ha elítélitek őket miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy állnak hozzájuk az emberek, hogy ki az aki elítéli őket , ki az aki nem. Nekem speciel nincs bajom velük, van meleg cimborám is és jól kijövök vele :3
2012. jan. 17. 23:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb barátom meleg. Nekem édesmindegy, ki micsoda. Elég toleráns lélek vagyok. Nem ez határoz meg valakit.
2012. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 zseni001 ***** válasza:
4%
Nem vagyok toleráns, undorítónak találom.
2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélem el őket, mert nem tehetnek róla, hogy ilyennek születtek.
2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

nekem semmi bajom velük.

sajnos csak a férfiakat ítélik el.

2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
taszítanak, de nem szoktam ezt másokkal megosztani vagy kimutatni. el nem ítélem őket. a különbség abban van, hogy az averzió az ösztönös, az elítélés meg tudatos. a pókok is taszítanak, de nem ítélem el őket. a melegekkel is valahogy így vagyok.
2012. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
nekem sok meleg barátom van. kicsit úgy érzem magam tőlük, mint kerribredsó.
2012. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
meycry ez veled történt?
2012. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem őket
2012. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Én megvagyok velük. Voltam már mixer melegbárban is hetero létemre.
2012. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Általánosságban nem ítélem el őket (a kedvenc énekesen Freddie Mercury), csak azokat, akik kérkednek vele. Mindenkinek magánügye mit csinál a hálószobában, de ne vonulgassanak, öltözzenek feltűnően, meg különítsék el magukat a társadalom többi részéről. Van meleg ismerősöm, ő is ezt mondja, a szűk környezetén kívül nem is mondaná meg senki mit csinál otthon.
2012. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!