Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lányon májfolt, illetve ilyen növekedési csíkok vannak?

Figyelt kérdés
Van egy nagy májfolt a jobb csípőmön, ahol egy kicsit sötétebb a bőröm, meg az oldalamon és a felső combomon vannak ilyen növekedési csíkok, ami annyit jelent, hogy ott pici csíkokba (nem ér körbe, max, fél centi hosszú és 1-2 mm vastag)göcsörtök vannak. Amúgy meg 165 magas és 48 kg. vagyok, 14 éves.
2012. júl. 11. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
namá
2012. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem tetszik és kizáró ok, nekem nagyjából rendben van a bőröm akkor ezt elvárom a másiktól is!


18F

2012. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tehet róla, hogy ilyen. genetika. egy kis hiba. de semelyik ember nem tökéletes :)
2012. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 5


Vicc szint: Óvoda.

2012. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
inkább legyek szűz, mint homokos :D
2012. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dag ***** válasza:

Hellrider!

Semmit nem lehet tenni a májfolt ellen, úgyhogy hiába várod el tőle hogy rendben legyen a őre!


am a hugom is tele van, de őt nem nagyon zavarja!

2012. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rajtam is van egy májfolt, a bal vállamon. Egy embert sem ismerek, akit valaha is zavart volna. Nem gátolt semmiben eddigi életem során. Igazából egyáltalán nem érdekel, hogy ott van. Hozzám tartozik és kész, ez teljesen természetes.

25/N

2012. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem leplezem. szűz vagyok 21 évesen. igen. de mondom. inkább legyn az a helyzet, hogy nem voltam még nővel, minthogy elveszítsem egy férfival...mint egyesek....
2012. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rajtam van egy rakás ilyen csík, nagyon utálom, de soha semmi hátrányom nem volt még ebből, kezdem azt hinni, hogy ezt észre se veszik a srácok...
2012. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!