Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok, pasik! Történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, pasik! Történt valaha olyan veletek, hogy egy nőbe beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves srác vagyok, és szinte 100%, hogy meleg vagyok, de velem mégis megtörtént, hogy szerelmes lettem egy nőbe, sőt még álmodni is szoktam róla.


Szerintetek ez mi lehet? Előfordult már ilyen más meleg férfival is?



2012. júl. 9. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen megtörtént ,de kizárólag a karaktere ,személyisége,stílusa ,életfelfogása varázsolt el ..

Képtelen lettem volna szexuális tevékenységeket folytatni vele noha még külsőre is ott volt :/

2012. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem örülj neki, és közelíts a lányhoz!:)
2012. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Biszex is lehetsz, ez nem jutott eszedbe? :)
2012. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
A melegek tudtommal csak a látszat miatt próbálkoznak csajoknál... Ha meleg vagy, nem vágysz nőre. Ahogy a heterók sem zúgnak bele a saját nemükbe... Akkor max biszexuális lehetsz
2012. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KMJ ***** válasza:
86%
Hmm, különös, meleg időjárás és hülnek a férfiak.
2012. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

szerintem is bi lehetsz

vagy ez nem oylan igazi szerelem hanem csak csodálat

2012. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!