Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát úgy, hogy már semmilyen lehetőségem nincs vele találkozni és szóba sem áll velem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi történt, hogy egymásba szerettünk egy olyan férfivel, aki elég makacs és sértődékeny típus, és mivel egyszer történt egy olyan dolog ( 1 évvel ezelőtt ), ami által elvesztettem a bizalmát, azóta szóba sem áll velem. Nemrég, 1 év után végre felvette nekem a telefont, és igent mondott arra, hogy meghallgat, és megbeszéltük, hogy visszahív engem később, hogy mikor találkozzunk és véletlen a férfi unokatesómnál felejtettem a telefonom és ő vette fel, erre halálosan megsértődött és azóta megint nem áll velem szóba bármit is mondok neki. Mit tehetnék? ( Azon kívül, hogy "felejtsem el" ) mert én őt tényleg imádom és mint utólag kiderült, ő is nagyon szenved miattam. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 12. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan...probálok komoly lenni de istenem...ha még arra se nagyon méltat h meghallgat mégis mennyire szerethet??még ha féltékeny típus is...
2012. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát férfi létére ha tényleg ilyen kis sértődős bizalmaltan, akkor méltatlan a férfiakra nézve (ránk nézve mert én is az vagyok). Felejtős.

Keress "igazi" férfit, ne ilyen nyámnyila -nem is tudom mit mondjak rá-, szánalom.

2012. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 válaszíró vagyok, én is fiú vagyok és ez tényleg szánalmas , ilyenről még hallani se hallottam h férfi létére ennyire féltékeny nyámnyila...
2012. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van..Amennyire nyámnyila meg sem érdemli, hogy foglalkozzak vele. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 12. 01:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ti vagytok nyámnyilák nem írtok vissza
2012. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elején ő írt-de már tuti alszik-ő nem bír kevés alvással létezni
2012. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!