Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,ő 23 éves fiú.

Még október körül ismerkedtünk meg,ő kb.2 hónapon keresztül udvarolt nekem,nagyon aranyos volt és boldogok voltunk de sajnos csak 2 hónapig.Ugyanis a legjobb barátja( aki 18 éves ) szerelmes lett belém és sajnos elérte,hogy szakitsunk.Egyik napról a másikra vége lett mindennek,pedig nagy volt a szerelem.Azóta mindenkinek azt mondja,hogy utál ( oka sincs rá semmi ).Tegnap egy közös barátunkkal töltöttem az estét ( és mikor egymással telefonáltak rögtön azt kérdezte az exem,hogy mi együtt vagyunk-e ). Én őt visszaszeretném szerezni,de megint úgy,hogy Ő legyen az aki kezdeményez.Hogyan érhetném el ?


2012. jún. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki nagyon egyértelmű jeleket.
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hogyan mikor látni sem akar és utál ? :(

de a testvére mindig mondja nekem,hogy béküljek ki vele,mert szerinte hiányzom neki és még mindig velem lenne..

2012. jún. 17. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igaz, amit a testvére mond, akkor kérd az ő segítségét, vagy egyszerűen hívd föl.
2012. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..nagyon elvagyok keseredve :(
2012. jún. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!