Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik nem voltak megelégedve az életükkel, változni akartak (külsőre, belsőre) és sikerült is nekik? Szívesen olvasnék ilyen történeket.

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Ha érdekel az én történetem, akkor írj privit. :)

20/F

2012. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyesmi voltam. Nem kellett sokat változtatnom. Egész egyszerűen elkezdtem gyúrni, és vettem pár király göncöt. Kb ennyi. Sokkal jobban nézek ki. Én is ilyen voltam, mint a sok szerencsétlen itt az oldalon "mindig a nők a hibásak, mert nekik csak a pénz meg a külső számít" de azóta máshogy gondolkodom.
2012. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen én is így jártam.

130 kilós boldogtalan 20 éves gyerekként elmentem 1 hónapra Finnországba ott a jó kaja és a sportnak illetve a napi 8 órányi cnc-s munkával sikerűlt sok sok barátot szerezni nagyon kedves csajokat megismerni 10 kilót fogyni stílust találni és megszeretni a repülést.


Hazaérkezésem után elkezdtem változtatni a dolgokon összeszedtem a bátorságom és felvettem a kapcsolatot egy nagyon kedves barátnőmmel akit eddig nem volt merszem elhívni sehova, most 20 kilótol szabadultam meg egészségesebben élek a vérnyomásom teljesen lement stílusosan öltözöm a megjelenésem nem egy cirkuszi gorillával vetekszik a beszéd stílusomon is javítottam. Többet adok magamra mostmár. Nem sajnálom a pénzt magamra úgy mint régen.


Szerintem sokkal jobb az életem.

2012. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!