Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok megelégedve a testetekkel?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, kort, és nemet légyszíves írjatok.

2012. jún. 3. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Lányok, ti mennyire vagytok megelégedve a testetekkel?


...és nemet légyszíves írjatok.


grat :D

2012. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
LOL. nem voltál ötös magyarból, igaz? xD
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én mikor-hogy. ez gyakran változik. alapjába véve meg vagyok vele elégedve, sokkal rosszabb is lehetne. kapok bókokat így is, hogy csinos vagyok. vannak rossz napjaim, akkor mindenen változtatnék, de van úgy, hogy tetszik, amit látok. konditerembe kezdtem járni, hogy javítsak, feszesítsek. itt ott van rajtam egy kis felesleg. 55kg, 165 cm, 15L
2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

teljesen.

16/L,F

2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Közel sem tökéletes a testem, de elfogadtam, jól érzem magam a bőrömben. Kicsit 'husisabb' vagyok, de ez a fiúkat nem szokta zavarni, sőt... Gondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy jó lenne megszabadulni 3-4 kilótól, de rájöttem, hogy nem szeretném, több okból sem.
2012. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 16 vagyok.
2012. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem teljesen..Én sem tartozom a sovány kategóriába, de azért közel sem lépem át a normális sem. 173cm vagyok és 61kg és hála annak, hogy világéletemben sportoltam, kevés zsír van rajtam. Ami a problémám, hogy az a kevés zsír mind a fenekem és a combjaim felső felén van. A hasam lapos, izmos, a melleim szép nagyok és feszesek, de a fenekemen van egy kis narancsbőr, amivel nem tudok mit kezdeni. Ettől függetlenül a pasim sok év után is bombanőnek tart és végülis ez a fontos. :)

21

2012. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Tökéletesen elégedett vagyok a testemmel, lapos has, hosszú lábak, formás mellek és még sorolhatnám... 19L
2012. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1-10es skálán 0. Jobb napjaimon 2:)

17L

2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes a testem, mindenem tetszik. Egy dolog van csak ami zavar, mégpedig az, hogy a melleim lehetnének nagyobbak. Nem kicsik, hanem közepesek (80 B a melltartóméretem), formájukkal sincs baj meg a mellbimbóim azok tényleg átlagfelettiek. Csak azt szeretném, ha nagyobbak lennének a melleim, ez az egyedüli ami eléggé zavar.


28/N

2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!