Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire menő manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire menő manapság rossz fiúnak lenni? A jó fiúk már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Én a gátlásos, visszahúzód, csendes, jó tanuló fiúk közé tartozom, de osztálykiránduláson először került alkohol a szervezetembe és hát eléggé nagydumás, laza meg feltűnő jelenség lettem hirtelen. De a legdurvább, hogy míg azelőtt egy szép lány sem vett észre, ott hirtelen én lettem a sztár. Minden menő és szép lány körbevett és kereste a társaásgom, pedig azelőtt észre sem vettek.Az események után másnap este pedig az egyik 10/10-es bombázó csaj egyenesen rám mászott, igaz ő részeg volt, én akkor este már nem ittam amúgy. Amúgy szűz vagyok, sosem voltam lánnyal, még csókolózni sem tudok így nem csináltam semmit, csak némán ültem, ő meg folyton bókolt, hogy olyan aranyos vagyok, meg folyton közelített az arcom fele, letaperolt. Aztán barátnőjének valamiért nem tetszett a dolog és azt mondta húzzak el innen, de elég keményen. Én akkor józanon persze nem is mertem volan ellenkezni. Ez másnap történt és sokan még ekkor is ittak, de voltak,akik csak első nap este, ahogy én is. Nekem elég feldolgozni egy nap ivászat eseményeit is és magam sem értem minek tértem rossz útra, amikor világéletemben ellenezetem a káros dolgokat, mint a cigi, alkohol, drogok. Sajnos sok minden homályos, nem is tudom mik történtek velem pontosan részegen, úgy nagyjából emlékszem azért.

2012. júl. 12. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
anyámasszony katonája vagy ráadásul még ronDa is, a szerénYséged viszont lenyűgöző XDDDD
2012. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
én rossz fiu vagyok, és egyre jobban tapadnak a jobbnál jobb nők, de persze nem ez miatt vagyok rosszfiú, azért vagyok rossz fiu mert ezt hozta a sors, és így nöttem fel
2012. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

egyik pillanatrol a másikba nem lehetsz rossz fiu, ebbe bele kell nőnöd


2. válaszoló voltam

2012. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

szerintem ez kitalált gyk-s történet, mert a nyelvezeted, megegyezik csak fórumozók köreiben használt szavakkal. Ha megtörtént volna ez

1 nem így látnád

2 nem így adnád elő.


Csók!

2012. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit és egész nap a sarokba ülsz persze hogy nem vesznek észre. Attól még hogy alkoholt ittál nem vagy rossz egy kis szórakozás mindenkinek jár;) amúgy meg van olyan ismerősöm aki egész nap két szót nem szólt és csak állt, leitattuk és hát állni már nem állt de nem beszélt továbbra se:D Evvel csak azt akarom mondani hogy ha kicsit bátrabb lennél alkohol nélkül is partiállat lennél;)
2012. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
19:04 nekem szólt?
2012. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én "leszarom" fiú vagyok és ez is nagyon bejön a legtöbb lánynak, dehát leszarom :D


26/F

2012. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én tényleg rondának tartom magam, erre fel mostanság egyre több lány kezdett nyomulni rám, meg azt is kimondták, hogy helyes vagyok, ez hogy lehet? Ja és buliban haverom csajával táncoltam, a csaj húzott magához, ez hogy lehet? Embereke én már komolyan semmit sem értek!
2012. júl. 12. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha lehet egy tanácsom, ne szállj azért el magadtól, most ezt komolyan mondom. Nem azért, hogy beugassak vagy ilyesmi, ismerem a helyzetet és nagyot lehet innen zakózni. Csak lazán és vidáman, ahogy Jordan is megmondja a Space Jam-ben :DDD
2012. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, akik rosszfiúknak mondják magukat, azok inkább a nyálgépek és próbálnak keménykedni, meg ők a megtört emberek, mert amúgy semmi nem történik az életükben a piáláson kívül, tehát nem értem hogy lehetnek megtörtek, de mindegy.


Ha igazi rosszfiút akarsz, akkor a börtönök körül keresgélj.

2012. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!