Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lájkolás. Fiúk nálatok jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lájkolás. Fiúk nálatok jelent valamit?

Figyelt kérdés
pl. ha egy lánynak az éppen friss képeit belájkoljátok. Bejön a csaj vagy láttad pont a képet, szép, és lájk?

2012. júl. 13. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Irritál az a szó hogy lájk.
2012. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
általában azt hogy megdugnám vagy tetszik a dolog amit kiírt
2012. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Én jó ideje nem lájkolom a lányok képeit, ugyani nagyon el vannak már így is szállva maguktól. Én nekem nem kellenek ilyen beképzelt, egoista, nagyképű, flegma, bunkó lányok. Azért én is kíváncsi lennék minek lájkolják a lányok, ha kiírok három pontot. Kettő-három mindig lájkolja, akármilyen hülyeséget vagy értelmetlen dolgot írok ki.
2012. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor lájkolom egy csajnak a képét, ha dugnám...már bocsánat a kifejezésért...de egy éve már azt se szoktamm max néha 1-1, mert nem kellenek beképzelt egoista flegma csajok...Nem mellesleg ha tetszik egy csaj, akkor nem lájkkal jelzek neki..eleve mi az a szó, hogy lájk??? irritál engem is...
2012. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem lájk, hanem LIKE!!!!!
2012. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt olvasd végig, elég tanulságos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ha meg pont emiatt a poszt miatt tetted fel a kérdést, akkor is olvasd el még egyszer, mert benne van minden...

2012. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kéne olyan formáció is ,hogy Unlike! Pár (már elnézést a jelzőért) magától elszállt ri...c is felfoghatná, hogy nem sz..ik különbet a másik 6 milliárdnál.

Szégyen amúgy ezaz egész, de a buta pasi / fiú behódolása, hibája ez, hogy lájkolja egy ilyen "egór...c" képét, holott 200 lájkot kap rövid időn belül, a ri...c az a te like-odat vagy "hű de csini vagy" hozzászolásodat nemigazán érdekli, értékeli.. néha esetleg egy köszi, de fogjátok már fel: AZ BEKÉPZELTSÉGÉT NÖVELED, és ezzel csak annyit érsz el hogy büszke képében tetszeleg, magában gondolva: különb vagyok ezeknél a szürke senkiknél...ha odairnám, hogy nem vagy más elég unalmas, 10 behódoló mámorban úszó pasi, és a kis királynő rögtön betámadna: mit ugrálsz te kis ..... Na itt tart a Világ

2015. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!