Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy akármilyen hülyeséget írok ki, mindig vannak lányok, akik lájkolják, pedig még ne is beszéltem velük, meg azt sem tudom kik. Elég, ha egy vesszőt írok ki, akkor is lájkolják, már próbáltam, mert kíváncsi voltam, hogy a tartalomért lájkolják vagy azért, aki kiírja.

2012. jún. 30. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A lájkolás unalom miatt is lehet, vagy csak mert akkora hülyeség, hogy vicces...
2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el emberek szavazhatnak is, úgy, hogy nem is értik miről van szó.....

Na ezek a lányok is ilyenek.

2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 pontazvagyok2 ***** válasza:
lehet azért lájkoják mert akkor az van kiírva hogy Nem Tetszik és nem az hogy tetszik ez is egy lehetőség xd
2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon jóképű vagy és azért lájkolnak nem azt nézik mit írtál ki
2012. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, elég vicces, hogy három pontot is lájkolnak, persze nem olyan sokan, de megfigyeltem, hogy 2-3 lány mindig van, akiket nem is ismerek. Van, amikor utána be is jelölnek. Csak talán félnek írni vagy nem tudom. Amúgy én magamat rondának tartottam mindig is, de nem titok, hogy kaptam már facebookon szerelmes vallomást is a külsőm miatt.
2012. júl. 2. 23:03
 6/18 anonim ***** válasza:
ezt az ismeretlen csajok azért csinálják hogy felfigyelj rájuk!!:D és te írj nekik,annyira azért nem érdekled hogy rád is írjon,mert több fiúval is ugyanezt csinálják,de az lesz náluk a befutó aki először rájuk ír:))
2012. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En valahogy sohasem tudtam komolyan venni ezeket a f@szbukkos dolgokat... De ezekszerint te akkor megse vagy ronda es ideje lenne lepned valamit!
2012. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy mégsem vagyok ronda? Csak, mert egészen idáig úgy éltem a napjaimat, hogy én bizony ritka ronda srác vagyok, akinek értelmetlen kezdeményeznie is lányoknál. Élőben azért próbálkoztam és ha csak nem vagyok ritka szerencsétlne, de szinte mindig foglalt szép lnyokat sikerült kifognom, egyszer még egy eljegyzett lányt is, aki mutatta a gyűrűjét nekem. :D
2012. júl. 3. 00:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát énsem lájkolnám egy ronda srác kiirásait, akármi lenne az. ;)

17/L

2012. júl. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Részleteznéd egy kicsit hogy nézel ki?
2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!