Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Bocsi de nincs ekezet. Eddig wolt wagy 7 pasimes abbol 4gyel lefeküdtem. oket nagyon szerettem. de most nincs pasim, es nagyon hianyzik hogy walakit szeressen olelgessek csokolgassak... mi tegyek? igy olyanmaganyosan erzem magam :( . Nincs baratnom se . veluk mindent meg tudtam beszelni..
2012. júl. 13. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már ennyi idő alatt itt kellett kapnod vagy egy tucat felkínálkozást privátban :-D :-P

Magamat tagadnám meg, ha kimaradnék: én is magányos vagyok ... ;-)

2012. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legalàbb nem vok egyedul..
2012. júl. 13. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú, hány éves vagy? Az írásod valami borzalmas, ezek a dupla v-s lányok a halálaim.
2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xd a duplva v ket direkt irtam kivancsi voltam ki fog ezen kiakadni :D
2012. júl. 13. 11:42
 5/5 A kérdező kommentje:
am 16
2012. júl. 13. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!