Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól be mindig? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól be mindig? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel jövőre osztálytársak leszünk a gimiben,de már 10 éve ismerem,mert egy oviba jártunk és az általánosban végig az osztálytársam volt.Amióta nyári szünet van kb. 6-szor találkoztunk és mindig beszólt valamit.Ráadásul olyan perverz dolgokat mond,hogy már nekem ciki.Ha visszaszólok,akkor arra is mond valamit,szóval annak nincs értelme.


Meg olyanokat csinál pl,hogy:

-múlt héten ültünk a moziba,odaült mellém és a film közepén elkezdte fogdosni a combomat és alig akarta abbahagyni.

-tegnap/ma filmeztünk náluk és mellém ült a kanapén és mikor leült,akkor ledobta az üdítőmet.Kértem,hogy vegye fel,de közölte,hogy én is elérem.Amikor hajoltam az üdítőmért,akkor a fejemet odahúzta a f*rkához és alig bírtam leszedni magamról a kezét

-"véletlenül" folyton tapiz,utána állítja,hogy nem ő volt,vagy nem szándékosan csinálta

-szombaton a legjobb barátnőm kitalálta,hogy aludjak nála,mert a szülei elutaztak.Belementem,de nem volt jó ötlet,mert megjelent a barátja,aki a srácnak a legjobb haverja és jött a srác is...Befeküdt mellém az ágyba és mikor felébredtem reggel,akkor én öleltem át őt,pedig nem úgy aludtam el :S

-összeverekedett a barátommal,mert állítása szerint a barátom beszólt neki



Nem tudom,mit tegyek,hogy ezeket befejezze.Tény,hogy 8 éven át szerelmes voltam belé és vele csókolóztam életemben először a ballagás előtt...de annyira különbözőek vagyunk.Őt mindenki ismeri,rengeteg barátnője volt már és a családja gazdag,én vele ellentétben teljesen átlagos és tapasztalatlan vagyok.

Pár napja véletlenül elmondtam a legjobb barátjának,hogy nem szeretem a páromat és Ő elmondta a srácnak,a srác pedig tegnap azt mondta,hogy tudta,hogy még mindig őt szeretem és hogy utálom a barátomat.


Jó,talán tényleg azért kezdtem el járni a barátommal,hogy eltereljem a srácról a gondolataimat és lehet,hogy nem szeretem a barátomat,de megfogom szeretni,ez biztos.



L15



2012. júl. 10. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem kellenne ennyit vele lenned és akkor ezek nem fordulnának előle.. Mellesleg gyerek vagy még:-)
2012. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem direkt vagyok vele...:)Csak van pár közös ismerősünk és ha ők szerveznek programokat,akkor mind a kettőnket elhívják.Azért meg nem akarom a szobámban tölteni a nyári szünetet,mert egy bunkó.Csak azért zavar,hogy ilyen...:S
2012. júl. 10. 00:42
 3/12 anonim válasza:
82%
egy időben én is hasonlóan viselkedtem az ex barátnőmmel. vissza akartam kapni de ez lehetetlen volt, ezért így próbáltam közel lenni hozzá. aztán rájöttem h milyen önző voltam és abbahagytam. szerintem szeret téged és ezért csinálja ezeket.
2012. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
egyébként a kérdés abszolút nem illik a rovatba.
2012. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem ártana megrendszabályozni, mert ezek szerint nem tisztel.

Ha van egy bátyád, vagy valami tekintélyt parancsoló ismerősöd, szólj neki, hogy beszélgessen el vele.

Nem ért belőle, jöhet a (dagasztás).:)

2012. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
Te is fülig szerelmes vagy , meg ő is .És azért viselkedik így mert még gyerek. Oviban is a kisfiúk a lányok haját húzogáljak XD
2012. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nem csak kitaláció ez a kérdés, akkor a következőket teheted. Nem alszol vele egy ágyban. Csak egy nemet kell mondanod, ez nem olyan nehéz. Vagy hazamész, ha nincs más.

Kettesben ne legyél vele. Ha meg társasággal vagytok moziban vagy a lakásukon, és ilyen paraszt dolgokat művelne, akkor tegyél úgy, mintha te is simogatni akarnád (mozis dolog), aztán üss egy nagyot a farkára.

Vagy mikor a fejedet odahúzta, akkor is ez kellett volna, úgy tenni, mintha belemennél a játékba, odateszed viccből a kezet, és már ütsz is nagyot.

2012. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy érzem, hogy neked ezek jól is esnek, csak éppenséggel tagadod!
2012. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Le fogsz pontozni, de nem érdekel... 15 évesen nem hogy barátod ne legyen, exed meg végképp ne! Azt sem értem, hogy amikor ezek történnek, hogy lehettek egyedül! Hogy alszik együtt négy fiatal 15 évesen, taperolás meg smárolás pláne. 8 éven át voltál belé szerelmes? Csillagbogár 7 éves korodra alig fogsz emlékezni pár év múlva, annyira baba voltál még akkor! Felejtsd el a pasikat és akkor kezdj el "járni" valakivel, ha tényleg megértél rá. Amiket most csinálsz, az egy vicc, a "pasik" körülötted, szintén! Az pedig, hogy "majd megszereted" azt, akit most nem.. naiv álmodozás, nem realitás. L28
2012. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem is korai még ez, de ha már ennyire kétségbeesett vagy... akkor mondok egy olyat, amitől még jobban kétségbe fogsz esni! :P :D

Az, hogy neked még mindig tetszik az a perverz gyerek, és te is tetszel neki, az 1000000% Ez tuti!


És az, hogy beszólogat, az azért van, mert szeret téged, és nem nagyon tudja még máshogy kifejezni. Az, hogy "fogdos" az pedig... Hát inkább nem szólok hozzá...

Abban igazad van, hogy nem kellene csinálnia, de ha nem élveznéd, akkor szerintem már pofon vágtad volna...


Félre ne érts! Most arra akarlak rávezetni, hogy hülyeséget csinálsz! És a mostani barátodat KIHASZNÁLOD... Nem szép dolog... Szerintem el kellene mondanod neki az igazat... Egyszer úgyis kiderül...


Így is úgy is csalódni fog, csak az a kérdés, hogy igazság, vagy hazugság miatt.. erről még te döntesz... Most gondolj bele.. Egyik sem jó helyzet, de te melyiket érzed tisztességesebbnek? Ha például az a perverz gyerek "véletlenül" kikotyogja a barátodnak, hogy nem szereted, vagy ha TE, őszintén elmondod, hogy mi a helyzet...


Én a 2.-at választanám, és bevallanám magamnak hogy azt a perverz gyereket szeretem... Ha pedig úgy döntesz, hogy nem változtatsz semmin, (mármint a kapcsolatodban)akkor legalább lekeverhetnél egy taslit annak a majomnak, ha fogdos, és szólhatnál a barátodnak! :D


UI.: Bocsi, hogy "perverz gyerek"-nek szólítóm azt a srácot, de mivel nem tudom a nevét,...



Remélem, hogy segítettem egy kicsit! :)

2012. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!