Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik annyira a csupasz pinákat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a csupasz tarkókat szeressük inkább?
2012. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert sokkal izgatóbb látvány, mint egy őserdei barlang! :D:D
2012. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mert szépek
2012. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem mindd
2012. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a fiatalság egyik jellemzője, ha megnézitek egy fiatal kislány is csupaszon kezdi, másrészt meg sokkal jobb nyalni és ápoltabb is, főleg ilyen melegben.
2012. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Marha idegesitő ám ugy nyalni a puncit ha közbe csiklandozza az orrunkat a punciször:))
2012. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti, csak akik szeretik, többet beszélnek erről! Sokan izgatóbbnak tartják a nem teljesen csupaszt! Egyébként s nyalás miatt!
2012. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Pl orális szexnél elég undorító szerintem a szőr.

Másrészt szerintem sokkal izgatóbb a csupasz, mert látni is belőle valamit, nem csak egy kupac szőrt.

Meg szerintem így legalább pl izzadság stb nem ragad meg a szőrben.

28/F

2012. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert higénikusabb nem fülled be,aranyosabb,kislányosabb.És persze szex közben is izgatóbb
2012. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

- divat (pedofil hajlamok)

- orál (nem tudjuk hogy kell rendesen nyalni, ezért kell a szőrtelen pina, hogy tudjunk boldogulni)

- egészség... hát pont, hogy a szőr védelmező szerepet tölt be, szóval ez az elmélet bukott. :D

2012. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!