Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyit számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyit számít az hogy egy nő tud sütni-főzni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
számit vannak férfi és női feladatok vagy hogy fejezzem ki
2012. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Plusz pont. :)
2012. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem annyira, én egész jól megállom a konyhában is a helyem :-)
2012. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat. Mondjuk itthon pasi létemre én főzök, mert szeretek, de a párom is tud. Viszont elég sok mínusz pontot ér egy csajnál ha nem tud egyáltalán semmit elkészíteni. Legalábbis nálam sokat jelent.

Persze ez attól is függ h hány éves.

2012. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számított volna! Pedig tökéletesen süt-főz, de nem ez volt a mérvadó! Ha nem tudott volna, akkor is mellette maradok!
2012. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Aki nem tud sütni-főzni, abból sosem lesz nő.
2012. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem igazán nem, mert én tudok, szinte mindent, és nem is volt még olyan párom aki "jobb" lett volna a konyhában... Viszont jó, ha tud azért, hisz mikor a terített asztalon az ember elé rakják az ételt, az valami csoda!!! Az olyan otthon melege dolog! :)

Most magamnak rakom... :(

2012. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít!

Nem is csak magam miatt, hanem pl. nem mindegy, hogy a gyerekeknek tud-e főzni, vagy ilyen idióta bolti tápon akarja nevelni őket :)

2012. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sokat számít. Hiába tud esetleg a férfi is sütni-főzni, az első jól mondta, azért ez mégis amolyan női dolog. Tegyük fel hogy egy nő valami oknál fogva tud villanyt szerelni, meg fát vágni, kereket cserélni a kocsin, stb, attól még nem várja el hogy a férfi ezeket meg tudja csinálni és inkább ő csinálja meg? Dehogynem, hiszen ezek férfi dolgok. El tudom én is látni magam, de egy igazi nő olyan aki szeret a konyhában lenni, és tud finomakat főzni a családjának. Csak sajnos manapság a sok gyorsétterem és minden sz@r hatására elszaporodtak azok a nők akiket ez nem érdekel...és ezért már "plusz pont" ha tud főzni, pedig alap lenne. Ahogy a nyeszlett semmihez nem értő férfiak is sokan vannak, így a nők szemében is plusz pont ha egy férfi megállja a helyét és nem hív egyből szerelőt ha vmihez otthon hozzá kell nyúlni..
2012. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire. Igazából én férfiként tudok főzni-sütni, mondjuk persze nem baj, ha beszáll ő is:9
2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!