Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katona lány vagy rendőr. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona lány vagy rendőr. Egy párkapcsolatban melyik jelent hátrányt?

Figyelt kérdés
jövőre érettségizem,és a tiszti iskolával szemezek nagyon.Ha az nem jönne össze akkor a rendészetire megyek.Hallottam férfiaktól olyat,hogy ez náluk kizáró ok. Tényleg az? Miért?
2012. júl. 13. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

A katona kizáró, a rendőr nem.


A katonákat gyilkolásra képezik, a rendőrt meg védelemre. (persze a katonák a hazát védik blah-blah-blah)


Az, hogy rendőr a csaj, még izgalmas is lehet, a katona viszont kifejezetten hátrány.

2012. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a katonák nem mindig gyilkolnak.Épp ezért akarok majd magasabb pozíciót elérni.
2012. júl. 13. 13:02
 3/11 A kérdező kommentje:
de köszi a választ :)
2012. júl. 13. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A katonákat gyilkolásra képzik?

Anyám borogass.

Én katona nő vagyok, és nincs gondom a pasizással :) Sokaknak abszolút szimpatikus is a dolog. De vedd figyelembe, hogy a legtöbb katona nő katonával fog házasodni. Egy civil férfi nem biztos, hogy megértő azzal szemben, hogy pl. te 72 órázol, utána meg hulla fáradt vagy.

2012. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A munkabeosztás lesz a döntő, nem a foglalkozás. Szerintem azért nem akar néhány férfi ilyen nőt, mert ezek kemény, férfias szakmák, és félnek a szerepek felcserélődésétől. Félnek attól, hogy egy katona vagy rendőr nem tud egyben vonzó és csábító nő is lenni a magánéletben, hanem sokkal ridegebb, merevebb, határozottabb lesz.
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig ez hülyeség...
2012. júl. 13. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hülyeség. Csak részben.

Állandó férfitöbbségű környezetben vagy, egy idő után ráállsz a férfias témákra és viselkedésre.

Főleg, hogy még a munkád is férfias, nem csak a társaság.

Én sem vagyok olyan, hogy úgy nézzek egy pasira, mint pl barátnőim hogy: jajj de férfias, jajj de erős, jajj de szexi.

De a katona nők is tudnak ugyanolyan jó anyák és feleségek lenni. :)

2. válaszoló voltam

2012. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez személyiség függő. Azért mostanában elég sok nő megy katonának tanulni.
2012. júl. 13. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy fogalmazom. A férfiak szeretik azt, ha egy nő gyenge, akit ők megvédhetnek, pátyolgathatnak. Erre egy katona vagy rendőr nem szorul rá, éppen az ellenkezője igaz. Ha tehát valamilyen éles helyzetben egy nő előbb oszt ki négy ordas nagy pofont, mint a férfi, akkor az a férfiúi egót nagyon megsebzi.

Újabb félelem az, hogy egy rendőr hivatalból esetleg nem nézi el a törvénytelenségeket, és szakításnál sem a legjobb, ha az ember exe rendőr.. azaz tud esetlegesen nem éppen törvényes viselt dolgokról.

2012. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Jah, és a régi mondás sem hülyeség amúgy: A katona nők a katonaság kurv*i.

Én házas vagyok, így elhatárolom magam minden ilyentől, de tapasztalom, hogy sokak nem így állnak a dologhoz mint én :D

Szóval mérlegeld, hogy valóban akarod e te ezt. Nem biztos, hogy olyan álommunka, minz ahogy elképzeled.

2012. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!