Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmet hogy kell eltüntet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet hogy kell eltüntetni/kiölni magunkból?

Figyelt kérdés
Tudjátok, mikor teljesen esélytelen a helyzet, és úgy is marad. Akik már voltak ilyen helyzetben...Ti hogyan szüntettétek meg az érzést?
2012. júl. 13. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Probaltam meglatni benne a negativumokat, aztan meg is lattam, sot olyat, amire nem is szamitottam, aztan kiabrandultam belole
2012. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, esetemben ha biztos vagyok benne, hogy esélytelen, akkor megkönnyebbülök, és kevésbé rossz. Viszont ha nem, akkor nyugodtan mondogasd magadnak, hogy "úgy is találok jobbat" és még hasonló közhelyeket, nekem bevált. Jah, és ne ücsörögj otthon, foglald el magad valamivel, hogy ne tudj elmerengeni a dolgokon. Járj bulizni, strandra, mindezt barátokkal. Vagy esetleg keress egy jó hobbit.
2012. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
El kell fogadni, hogy nem ő a Nagy Ő, és egyszerűen tovább kell lépni, tudva, hogy majd eljön a mi emberünk. :)
2012. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít.
2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Tovább szeretem a sírig és utána is. Közheses f@szságokban nem hiszek, idő és lesz másik szövegben.
2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden szerelmet el lehet felejteni kivéve az első látásosat...hidd el így van... mindketten első látásra... pár éve...és még mindig érzek ...sajnos :/

17/F

2012. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mint a démonűzést
2012. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig először olyan sors szerű volt minden...:/
2012. júl. 13. 16:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem találok benne negatívumot. :) :( Nekem attól, hogy esélytelen, csak még rosszabb...Nem hiszem, hogy lehet találok jobbat, ő úgy jó, ahogy van. Az új hobbi mondjuk jó ötlet. :) De egyszerűen nem lehet elfelejteni...Mindegy is, majd túléljük, ahogy mindenki más. :) :/
2012. júl. 13. 16:46
 10/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Lány vagy?
2012. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!