Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy megakarsz felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy megakarsz felelni másoknak érzést hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

nézegettem a kérdéseket,volt egy ilyen: Tini lányok körében mi a pasiideál? 1. válaszoló : 27-30 év, minimum 200k fizetés, jó test, bmw, 20 centi farokméret.


Kb ez az ideál. Persze nem mindenkinél. De mindjárt kiderül, hogy kinél mert azok mindjárt beszólnak, hogy "nemiiis":D



nos ilyenkor úgy elgondolkodom. én még csak 17 éves vagyok. 17cm a farkam nem 20. nincs túl sok önbizalmam ,már egyre növekszik de még mindig nem elég.


na szval az a kérdésem hogy mégis ti hogy öltétek ki magatokból ezt a másoknak megakarok felelni hülyeséget?

17f


2011. aug. 4. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy döngessen ő is, meg az apucij is.
2011. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy döngessen ő is, meg az apucija is.
2011. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
haters gonna hate
2011. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jé az az én kommentem vót.


Amúgy a megfelelési kényszert csak gyakorlattal tudod megölni. Először baromira stresszes leszel, hogy jaj mit szólnak hozzád, utána már a sokadik visszautasítás, vagy éppen bejött alkalom után már fel sem veszed a dolgot.

2011. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Futurare ***** válasza:

Én megfelelek nekik.



kackac

2011. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a titok c. filmet
2011. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék, mert ugyanezzel a problémával küszködök, csak nálam mások az elvárások: hosszú, vékony lábak, nagy mell, hosszú szőke haj

csak ilyen sablon szöveget tudok mondani: fogadd el önmagad, stb.

2011. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

00:35 már láttam a filmet. nagyon érdekes agykontrollal is foglalkozom ,de nem veszem elég komolyan:/


1:14. jah köszi. azon vagyok. amin lehet meg változtatni:D

2011. aug. 4. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
haja ugyanez a gondom,volt már olyan mikor leküzdöttem ,most megint ezzel a problémával küszködök,csak én lány vagyok,és nem csak barátomnak hanem mindenkinek meg akarok felelni
2011. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nemtudom.... lehet hogy ebben is jobb vagyok mint a legtöbb emberxD de én utoljára 13 évesen voltam ilyen, borotváltam a lábam, búzisan öltözködtem stb mert az összes barátom ilyen volt és a disco-s pics@k is ilyeneket akartak. Aztán rájöttem hogy ez b@szás és megszakítottam a kapcsolatot ezekkel az ismerősökkel, új barátokat szereztem akik nem ilyen séggfejek, azóta normmálisan élek ilyen szempontból
2011. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!