Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? Már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve szerelmes vagyok egy ismerősömbe, egy ideig nagyon úgy tűnt, valamit akar tőlem, de én már nem tudom mi van... Van egy társaság amiben benne vagyunk, és azt vettem észre, rengeteg lányt ölelget, megfogja a kezét, meg odabújik... Amit velem is szokott. A társaságban van egy másik lány is szörnyen idegesít már, rettenetesen nyomul a srácra. Amint leül, a lány beleül az ölébe. Nonstop fogja a kezét, olyan mint egy kiskutya. Én valahogy kiszorultam a képből, nagyon fáj ezt a dolgot látni, már volt, hogy sírtam miatta, egy ilyen összejövetelen, szerencsére nem látták meg... Én említettem a srácnak, hogy zavar, hogy nem tudok vele egy büdös szót váltani, mert ez a csaj már teljesen kitúrt, azt mondta majd csinál valamit... Néha észbekap, olyankor odajön hozzám, dumálunk, az én kezem fogja, az én hajammal játszik... Múltkor náluk voltunk, és kikísért, a csaj még oda is jött utána. Rendesen el sem köszöntem tőle, mert ott lihegett a nyakunkon. De egyébként nem értem mit csinál a srác... Mindig hív hozzájuk, hogy menjek ha buli van, kéri hogy maradjak, a másik lányt nem engedik a szülei, azt le se szarja, nem mondd rá semmit. De előttem meg csinálják a fesztivált, fogják egymás kezét, és áááááá fiúk érhetetlenek :(
2012. júl. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát.. bonyolult... én is ilyesmi helyzetbe vagyok... :S De szerintem annak a fiúnak te is kellenél, meg az a másik csaj is.. Legalább egy alkalomra.. De a közeljövőbe ÉN azt csinálnám, hogy direkt lesz*rnám hogy kivel mit csinál, és direkt jól érezném magam a társaságban MÁSOKKAL. És nézni kell hogy reagál. Tudom hogy nehéz, mert szereted, de így láthatod meg hogy valójában ki érdekli jobban... az a csaj, vagy pedig te. Legyél szép, mosolyogj sokat, nevess, és érezd jól magad!!
2012. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb benne, hogy az önbizalmam alulról közelíti a 0át :/
2012. júl. 13. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez elég baj, de ha magabiztosságot sugárzol biztos jobban fel fog rád figyelni. ne felejtsd el, hogy egyik ember se több a másiknál!! semmivel sem! lehet, hogy vele azért foglalkozik többet, mert van elég önbizalma, és nem bangáskodik meg belevaló stb. hát tegyél te is így. Ha szereted a fiút, akkor tedd meg ezt, csillogj villogj, így le fog esni az álla :) gondolj arra, hogy így talán többnek fog gondolni, mint barát, és akármi lehet. Hisz gondolom te is azért szerettél bele, mert vagány gyerek, vagy mert középpontba van.... Hát nyilván neki nem visszahúzódó önbizalomhiányos csaj kell. mutasd meg a benned rejlő csábító magabiztos lányt! veszteni valód niincs! ezzel csak nyerhetsz! de ha meg sem próbálod, már vesztettél.
2012. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, igaziból mindig az van, hogy odajön hozzám, és akkor kicsit megbátorodom, hogy milyen király, csak aztán meglátom a másik csajjal, és akkor "feladom". Amúgy azért szerettem belé, mert egy csomót dumáltam vele, csak mi ketten, és olyan dolgokat mesélt, amik... szóval elég bizalmasak, mégis elmondta. Jó volt vele egyedül lenni, és kiszakadni a többi lány nyávogásából, mert neki s elege volt belőle...
2012. júl. 13. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Esélyed szerintem mindenképpen van. A srác valszeg mind a kettőtökre hajt egy kicsit. Mondjuk nekem fura, mert én csak annak szoktam szorongatni a kezét, akivel együtt vagyok, flörtből semmiképpen, de ez én vagyok.


Én is azt javasolnám, hogy változtass kicsit a viselkedéseden. Semmiképpen ne sírj a jelenlétében (még ha nem látja, akkor se!), ne legyél rosszkedvű. Az ilyesmit tartogasd otthonra! És ne csüngj rajta, ne azt várd egész este, hogy mikor megy már oda hozzád.

Tulajdonképpen azt magyarázom, hogy tarts egy lépés távolságot. Legyél kedves, csinos, mosolyogj, élj, mutasd azt felé, hogy bár kedveled, de azért nem körülötte forog a világ.

Tudom, hogy ezt fülig szerelmesen kutya nehéz végigcsinálni, de lehet. Gondolj bele, teljesen más képet mutat magáról egy lány, aki nevet, vidám, és nem annyira könnyen elérhető, mint az, aki búskomor, a másiktól függ, és még szóvá is teszi, ha nem kap "eleget" a másikból. A pasikban van ám vadászösztön rendesen, és az a vad, amelyik lefekszik a vadászkutya elé a nyílt mezőn, és aszongya: itt vagyok, mire vársz már, harapj!, na az minden csak nem érdekes.

2012. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék úgy viselkedni ahogy az a másik csaj... Nem tudnám azt, hogy mindig az ölében ülök, meg ilyenek... De fiúk az titeket nem idegesítene, ha ennyire lógnának rajtatok?
2012. júl. 15. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer, amit írtam, szóval se mondtam, hogy ülj az ölébe, sőt!
2012. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen tudom... Csak ettől én mindig kevesebbnek érzem magam. Mármint, hogy nem vagyok olyan mint az a másik lány. Ahogy olvasom te azért tudsz ezekről a dolgokról valamit, és van benne logika, mégis olyan nehéz :(
2012. júl. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!