Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti ki akadnatok e ilyen helyzetben, van meg eselyem a kibekulesre?

Figyelt kérdés

az este a baratnom sztriptizelt nekem es mellettem volt a kamera s gondoltam h be kapcsolom ugy h ne vegye eszre es amikor vegez megmutatom neki h hogy csinalta az egesz mindent el is inditottam s a vegin meg is mutatta de ami ezutan jott nagy katasztrofa lett. Elkezdett veszekedni h miert vetettem le, s takarodjak haza tobbet nem akar latni, s ma este vege lett az egesz kapcsolatnak, takarodj a szemem elol - ezek voltak az utolso szavai. El is jottem h ne ordibaljon velem a film ki lett torolve es a kamerat osszetorte hogy ne vetessek tobbet. Azota nem veszi fel a telefont, oda jartam hozzajuk de az edesanya azt mondta h elment valamelyik baratnojehez s most nincs itthon, amit nem hiszek el mert nagyon nem jar sehova es foleg szombat reggel 9 kor... hogyan tudnam vissza szerezni ot vagy h tudjam ra birni h beszeljuk meg a dolgokat mert semmi hir nincs tole, 2 es fel eves kapcsolatot ennyire felrugna egy hulye video miatt


koszonom elore is a valaszokat


2009. máj. 23. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

oké, hogy kiakadt, de ha szeret, akkor nehogy már ennyi miatt vége legyen


szerintem a legjobb, ha vársz egy picit, míg megnyugszik, furcsa lesz neki, hogyha nem keresed 1-2 napig

aztán küldj neki egy sms-t, amiben leírod, hogy nem akartad megbántani, megérted, ha megijedt, nem akartál rosszat, és ugyanúgy szereted, szeretnéd, ha kibékülnétek

2009. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a barátnődet, hogy kiborult... na de hogy ennyire... :S Nekem sem igazán tetszett volna a dolog, de nem szakítottam volna, és nem is törtem volna össze a kamerát... :D

Ráadásul 2,5 éve együtt vagytok, nem hiszem, hogy komolyan gondolta a szakítást... Már kerested őt, bár sikertelenül...

Szerintem most picit várnod kellene, hogy lecsillapodjon, és aztán úgyis elkezdesz majd neki hiányozni. :)

Remélem, ki tudtok majd békülni! :)

2009. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat minel hamarabb ki akarok bekulni vele mert jovo csutortokon megyek kulfoldre egy hetet es nem akarom elvesziteni ot O az en eletem es nelkule nem tudok elni es meg gondolkozni sem, nelkuele egy semmi vagyok :((
2009. máj. 23. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy-két napot!

És mond el neki azt amit nekünk most!Hidd el ha szeret akkor nem lesz semmi baj!Sok sikert

2009. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj amíg lenyugszik,csak hirtelen felindulásból mondta és tette amit tett.Ha nem jelentkezel,nem kaparsz utána,akkor majd észreveszi,hogy nem vagy többé és felébred.
2009. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hol tart az ügy?Kibékültetek??
2009. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg nem bekultunk ki :( mar nem is akar nagyon beszelgetni velem mar erezteti velem h hidegul el
2009. jún. 7. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ennyi miatt dob a csaj akkor legyél boldog.Nekem is volt már ilyen és még a haverjainak is megmutatta nahh ehez mit szólsz gondolom Te nem mutogatdad a haverjaidnak hogy héé nézd már meg a csajom.... . De a mai napig ennyut vagyunk mert megbánta és azt mondta a haverjainak,hogy Ő retusálta össze szóval fej a fejjel keress jobbat(tudom könynen )de még előted van az élet ne csezd el ilyenek miatt
2009. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!