Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta fiúra vágyom. Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta fiúra vágyom. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a belső értékeket kerestem a fiúkban. Mindenkinek adtam esélyt a randira kivétel nélkül, ha nem volt nagyon extrém módon visszataszító a külseje.

Az volt a legfontosabb hogy jól el tudjak velük beszélgetni mindenféle témában, a külsőt, pénzt, egyéb státuszt nem tartottam fontosnak.

viszont ezek a "csúnya", szegény, népszerűtlen srácok is ugyanúgy megbántottak, kihasználtak, nem értékeltek mint amiket a helyes macsó gazdagokról hallani.

ezért úgy döntöttem, ezentúl azt nézem hogy legyen minél izmosabb szép pofival és jó ha van 1 autó is amivel utaztat. ha már egyszer úgyis gonoszul viselkednek a pasik, legalább hadd gyöngyörködjem a külsejében míg tart a dolog :D azt szeretném ha a kocsikról, új mobilokról, edzésről, külsőről, szexről beszélgessen velem és ne terheljen mély filozófiai témákkal :D

mert eddig, akik belsőleg olyan értékesek és intelligensek voltak, azok csak a maguk hangját akarták hallani és mikor később visszaidéztem a témát, azt se tudták, miket mondtam, ami nagyon idegesítő.


2012. júl. 13. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom egyedül vagy-e vele, de én nem bírnék egy buta fiúval lenni.
2012. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát kedves... Ha neked ez kell, felőlem aztán a világ összes ilyen üres fejű izomagyát is besöpörheted, nem fogom sajnálni, ha mind eltűnik a föld felszínéről! :) 22/L
2012. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
nem trollkodásból mondom de hol éltek ti? mert mifelénk pont az ellenkezőjét látom, minél rendesebb vagyok egy nővel annál kevésbé érdeklem de ha taplóként viselkedek máris jobbak az esélyeim.
2012. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Esetleg benned van a baj nem gondolod? Ilyen kérdés után ezt is átgondolnám...
2012. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
fej vagy gyomor?xD
2012. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt mindkét nem a másikra "látja rá" valahogy, észrevettem rég. :D
2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor te valami baromfi tájon laksz 4-es...ahol túl sok a buta liba, meg tyúk.
2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4-nek lett szánva!
2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ezt még valamelyest el is hiszem, hogy biztos vannak rendes lányok akik úgy érzik, hogy a ribancok sokkal könnyebben találnak maguknak rendes pasit de azért genetikailag nem mi vagyunk úgy kódolva, hogy csak a legerősebb legszebbel "párosodjunk". Mert bármennyire is nem vagyunk állatok azért egy nőnek sokkal inkább számít hogy mennyire (alfa hím)sikeres egy pasi mint fordítva.
2012. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!