Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki nem hord...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem hord egyáltalán alsónadrágot?

Figyelt kérdés
A kérdésfeltevésem oka, hogy mostanában nem is egyszer az utcán látok olyanokat, akiknek teljesen a nadrágon keresztül látszik a péniszük. Ha hordanának valamit , akkor az alakja nem látszódna....gondolom én:)
2012. júl. 13. 20:05
1 2
 1/11 medve5 ***** válasza:

És ez miért fáj neked??????

Nekem se tetszik,amikor valaki a segge közepén hordja a nadrágot.

De az ő dolga,magánügy!!!!

Amúgy nem derült ki,hogy fiu/lány vagy.

2012. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz a hasznos választ első.

1. Ki mondta, hogy ez nekem fáj???:) Sőt...

2. Teljesen lényegtelen, hogy lány vagy fiú vagyok, van egy kérdés és ennyi.De látom kedves első válaszoló, ma rossz kedved van:)

2012. júl. 13. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Így nyáron nem. Egy ilyen hosszabb szárú fürdőgatyát hordok és kész. Nagyon kényelmes.
2012. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én hordok akik nemhordanak azok búzák egyépkint akkor mi vagy fiú vagynő vagy himnős??,
2012. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nő, de hogy ez miért fontos ennyire...
2012. júl. 13. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és eléggé elképzelhetetlennek tartom h alsógatya nélkül vegyek fel utcára nadrágot.

de itthon a melegben szoktam így lenni.

2012. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 medve5 ***** válasza:

Nincs rossz kedvem.

Viszont te valamit elfolytasz magadban.

Mielőtt félreértenéd semmi rosszindulat nincs bennem...

2012. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát medve5 egy ártatlan kérdésre te hat kérdőjellel azt írod, hogy miért fáj ez nekem, és szerinted én folytok el valamit?:D azért ez eléggé vicces, nincs mit elfojtanom, láttam ilyeneket mostanában, gondoltam felteszem a kérdést, de hogy miért kell mindenbe belekötni, félrebeszélni ahelyett, hogy egyszerűen válaszolna valaki..Költői kérdés volt:) ha érted mire gondolok, de nem vagyok benne biztos:D
2012. júl. 13. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyáron ilyenkor a nagy melegben nem szoktam felvenni alsót, csak egy rövidnadrág és kész, nagyon kényelmes.
2012. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van.

Ízlése válogatja. Nekem kényelmetlen nyáron az, hogy izadok, és a combjaim meg a heréim összedörzsölődnek az izzadtságban, így inkább felveszek egy könnyű vékony finom pamut alsót, ÉN abban érzem magam jobban, más meg alsó nélkül.

2012. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!