Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi? Csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi? Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Szóval engem eléggé idegesít az,hogy sok fiúnak/férfinek mindegy hogy ki a barátnője,csak jól nézzen ki és kész. Pl van egy srác,írogat hogy ilyen szép, olyan szép vagyok,és ugyanezt eljátssza még 50 csajjal. Nem is tud érdekelni így,egyszerűen csak egy olyan pasi kéne aki engem akar,nem csak beéri velem,vagy villogni akar. Emellett legyen komoly,ne olyan, hogy minden péntek este a discoban rázza magát. Szerintetek van ilyen srác?
2012. júl. 13. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Az ilyen gyökerekkel nem kell foglalkozni...
2012. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a pasik között nem csak gyökerek vannak galambom. persze, ha olyan pasit keresel, aki nem jár bulizni, akkor nem a diszkóban kell keresni. de attól, hogy egy pasi elmegy szórakozni, az még nem a komolytalanságát tükrözi. mindenkinek szüksége van egy kis kikapcsolódásra, ú.h. ez nem feltétlenül jelent rosszat. én is minden hétvégén kijárok, de hétköznap tanulok és komolyan veszem azokat a dolgokat, amelyeket kell.
2012. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akad,de ha találsz is úgyis az a vége hogy lepattintod me nem jön be
2012. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van, csak az érzelmileg sekélyes emberek nyilván nem akarnak a külsőnél tovább látni. Státusszimbólumnak jó leszel, aztán a többi már mindegy.


Számomra nagyon fontos, hogy szépnek lássam az illetőt, de emellett szeretném rendesen megismerni. Tudni, hogy hogy érzi magát, hogy áll a világhoz/élethez, ilyenek. Szóval lehet valaki szép, ha a "belseje" nem fog meg, akkor nem érdekel.

2012. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, nem is kevés... rossz helyen keresgélsz.
2012. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég kevés igényed van :D bőven vannak ilyenek.
2012. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Van ilyen pasi. Én ilyen fajta vagyok. Egyáltalán nem járok buliba, nem érzem jól magamat ott. Inkább a párommal eltöltött idő lenne a kikapcsolódás számomra (na meg a horgászat, szeretem ezt a hobbit). Nem volt még barátnőm de szeretnék már egy normális hozzám illő lányt. 20/F
2012. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
GONDOLKOZZ EL HÁNYSZOR TETSZETT A KIS NŐI HIUSÁGODNAK HOGY JO LNÉZ KI A FASZ*ID HÁNYSZOR NÉZTÉL BÜSZKÉN RÁ EMIATT HÁNYSZOR VAGÁÉNYKODTÁL A BARÁTNŐIDNEK ÉS HÁNYSZOR ESTEK JOL AZ IRIGY PILLANTÁSOK. .. UGYHOGY AZ VESSE RÁ AZ ELSŐ KÖVET..
2012. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Drága utolsó :D. Nem azért járok valakivel,mert jól néz ki. Ez inkább a férfiakra jellemző,hangsúlyozom Nem mindegyikre. Volt már helyes barátom,és olyan is aki nem éppen volt nyertes a genetikai lottón. A caps lockot pedig légyszíves kapcsold ki. :D
2012. júl. 15. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, akit keresel szerintem, de persze nekem nem kell senki. A lényeg,hogy ha azt írja,hogy szép vagy, meg satöbbi, annak örülni kéne, mert a külső+belső egybevéve az te vagy. Ha a pénzügyi helyzetedért , a befolyásosságodért szeretne, azon kéne kiakadni. De te tetszel neki, akkor az már állati jó. Mivel több a belső tulajdonság mint a külső? Mindkettő értékelhető, de a férfiak a külsőségek emberei. NYilván nálunk a rossz külső + helyes lélek annyira nem játszik. Először kell hogy fogós legyél kinézetre,utána ha nem vagy egy gonosz boszorka ,akkor megnyerő vagy. Ennyi. A diszkós köcsögök meg kerülendők, műmájerek.
2012. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!