Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek óvszert? 16l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek óvszert? 16l

Figyelt kérdés

nem szexre kell, nincs is barátom, de meg akarom nézni milyen tapintasra,illatra..stb

annyira szégyellem. meg nem is tudom honnan vehetnék. megyeszékhelyen élek.


2012. júl. 13. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Némely áruházak mosdójában van automatában.
2012. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

:DD Addig jó, amíg még nincs rá szükséged. Egyébként a sarki kisboltban is lehet kapni, csak kérni kell némelyik helyen :D Oda mész, és aranyosan megkérdezed, hogy óvszert árulnak?

(Elküldeni SZERINTEM nem küldhet el, mert jobb a védekezés, mint a nem kívánt terhesség)

2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szinte minden nagyobb közértben, hipermarketben stb. árulnak, többnyire a pénztárnál.
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát nem mondom biztosra de lehet hogy boltban lehet kapni.
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Este bemész a tescóba, az illetszeresnél lekapod a legolcsóbbat, és két túrórudi, meg valami zacskós dolog mellett ezt is odateszed a pénztárpoltra, majd gyorsan zsebrevágod és utána fizetsz. Valóban meg kell szokni, de segít, ha nem otthon veszed, hanem átmész valami másik városba ahol nincsenek ismerőseid.
2012. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy HOL vegyen..

Igen, néhány helyen van automata, keress egyet, annál nincs eladó, nincs miért szégyellni :D

2012. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
DM vagy Rossman. Veszel mellé sampont, tusfürdőt, amit még szoktál, és kifizeted. Kérni sem kell.
2012. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

félre ertetek! tudom mindenhol árulnak már.

de hogyan vegyem? nem szólnak meg?

2012. júl. 13. 20:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Az illata mindegyiknek más. Van amelyiknek kellemetlen, de van amelyiknek kellemes, és vannak illatosítottak, ízesítettek is.
2012. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Dehogy szólnak. Én is paráztam, de már csakazértis olyan pénztárhoz megyek ahol valami fiatal csajszi van :) Még egyik se mosolyogta el magát, mintha csak a banánt tolná át a pulton olyan érzéketlenek.
2012. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!