Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez az érzés? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Családom, gyermekeim, férjem van. Mégis többet gondolok egy másik férfira, mint szabadna, akinek szintén van most párja.

Egy ideje nem tudok menni abba a közösségbe ahol jó ideje naponta összefuthatunk. Mindig várom, hogy hátha véletlenül egy pillanatra látom. Ha a közelembe jön akkor meg van, hogy máshogy viselkedem és ezt rajta is látom. Csak azt nem tudom, hogy ő is azért viselkedik-e úgy ahogy amiért én vagy mert látja rajtam és tetszik neki.

Szóval a lényeg, hogy egy ideje nem láthattam a másik férfit és még többet gondolok rá. Közben - bár néha nekünk is vannak problémáink, de ettől még - szeretem a férjem is!


Nem tudom mi is az amit érzek a másik iránt, de úgy érzem nem helyes.


Túlparázom az egészet? Csinálnom kéne valamit vagy úgysem tudok, így mindegy, majd elmúlik?


... nem tudom ... !


Mi a véleményetek?


2012. júl. 13. 22:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 Tréfarépa ***** válasza:
14%
véleményem: hülye vagy :) otthagyni mindent egy kalandért... ez nem normális
2012. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem is állt szándékomban. Azt nem tudom, hogy tennem kéne-e / tudnék-e tenni bármit is az érzés ellen vagy sem...? Először azt hittem tinis fellángolás és majd elmúlik, de sajnos folyton visszatér az érzés. Ez már több mint egy éve tart.
2012. júl. 13. 22:13
 3/51 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Gyerekek mennyi idősek? Az a kérdés, hogy a férjed tartod-e életed párjának vagy sem. Mi hiányzik a férjed mellett?
2012. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Hole Hunter ***** válasza:

Bár azt nem írtad, hogy min gondolkodsz vele kapcsolatban, de gyanítom olyasmik lehetnek, hogy "milyen lehet az érintése?" stb. Ennyi idősen azért már fel kéne ismerned, hogy ezt hívják vonzódásnak. Őszinte próbálok lenni...talán nem fog tetszeni. Amennyiben kihagyod a lehetőséget, egy életen át fogod bánni. Ha belebonyolódsz, két végkifejlet van. Vagy csalódsz és lelkiismereti problémáid lesznek az állítólag szeretett férjeddel szemben, vagy beleszeretsz és felrúgsz mindent. Tudod a legtöbb válás valami ilyesmivel kezdődik...bármelyik fél is teszi ezt.

Üdv.

2012. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Ovisok mind a ketten még.

Szeretném, ha a férjem lenne életem párja, sokáig biztos is voltam ebben, de már nem sajnos. Az a baj velem, hogy úgy érzem szükségem van lángolásra, ami meg általában egy idő után elmúlik. :(

Meg nem is kapok elég törődést sem a páromtól, de ezt nyilván a másiktól sem így nyilván nem erről van szó, nem?

Ha más kérdezné lehet tudnám én is a választ a kérdésemre ... de így nem, ezért is kérdeztem itt meg. Még úgy is hogy tudom részletek ismeretével elég nehéz válaszolni.

2012. júl. 13. 22:33
 6/51 Hole Hunter ***** válasza:
Ilyen az, mikor vki nem egy emberbe, hnem a szerelembe szerelmes.
2012. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom, hogy vonzódom hozzá és ez még lehet kölcsönös is. Azt nem tudom, (illetve eddig nekem nem sikerült), hogy lehetne-e ez ellen tenni valamit, vagy majd el fog múlni?

Furának, "naívnak" tűnik nekem is a kérdésem, de mégis remélem van rá válasz. Én nem tudok eddig!

2012. júl. 13. 22:39
 8/51 A kérdező kommentje:

Sajnos azt hiszem lehet benne valami. :/

Gyógyítható? :)

2012. júl. 13. 22:41
 9/51 Hole Hunter ***** válasza:
Amíg meg nem teszed, nem fog elmúlni. Mindig ott fog motoszkálni a fejedben, hogy milyen lenne, HA!
2012. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Sajnos azt hiszem lehet benne valami. :/

Gyógyítható? :)

2012. júl. 13. 22:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!