Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkapható úgy az AIDS, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapható úgy az AIDS, ha pattanásos vagyok, és a partnerem spermája a pattanásokat éri?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért kezdesz vele ha AIDS-es?
2012. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2012. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van rá esély
2012. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hogy az e?! :D ...ez csak egy kérdés, most olvasgatok az AIDS-ről, de még nincs partnerem. :)
2012. júl. 13. 22:30
 5/13 A kérdező kommentje:
mit neeeee?! :D
2012. júl. 13. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért pontoztatok le?


Valahonnan csak el kapta az a fickó az AIDS-et és az már gyanússá teszi.

2012. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
úr isten -.-"
2012. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Boci ez csak egy kérdés, egy ismeretlennel történő sexuális együttlétről! ne bonyolítsuk túl! :)


Amúgy, most pontozlak fel, mert én se értem miért adtak negatív értékelést a többiek....

2012. júl. 13. 22:34
 9/13 taknyosvarjú válasza:
ne legyenek rajtad nyílt sebek és ne dugj szváziföldi cserediákokkal.
2012. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam szűrésen (csak biztonság kedvéért, ingyen van, pici vért vesznek csak és tuti megnyugszol), és ott adtak füzetkét, ezt nem említették benne, de volt egy ilyen táblázatféleség, h mennyi esélyed van elkapni bizonyos helyzetekben és pl közös tű az 100%, normál szex ha te vagy a lány mittomén 40%, orális szex 4-6% körül volt, csók 0% és testre élvezés volt asszem 0.1%, de gondolom ez arra utal, h pici az esély h legyen ott egy kis seb. Én azt mondanám, h pattanás nem gáz, ha még a piros dudor formájában van és éppen jön ki meg akkor sem, ha fehér a teteje éppen de még nem nyúltál hozzá. De ha van akár csak egy is, ami már nyomkodva volt és sebes, akkor van esélyed elkapni, szóval ha necces az illető és pl nem mennél bele orális szexbe gumi nélkül, akkor vigyázz a pattanásos bőröddel is. Ha abba belementél, akkor már mind1 kb...

20L

2012. júl. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!