Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az lenne a gondom hogy fiú létemre nagyon hosszú szempilláim vannak és ez nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Itt is láttam már hogy b. zisnak gondolják sokan,1-2 nem-közeli ismerősöm is azt hitte hogy meleg vagyok ami nekem elég rosszul esett mivel nem tehetek róla. Valami jó tanácsnak örülnék mert már nagyon bosszant az egész, lehet levágom vagy csipesszel kiszedem tőből az egészet:D Ja, és normális válaszokat köszi...
2012. júl. 14. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki így nem fogad el, az a saját maga hibáját próbálja a tieddel ellensúlyozni. Ennyi:D nem v ettől kevesebb, se több:d De pl az olasz nők kedvence lennél:D
2012. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Örülj neki! Sok nő is cserélne veled ezért. Nem b.uzis, viszont határozottan bugyihúzó! Majd megtapasztalod!

Üdv.

2012. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

add nekem:)

amúgy ha idegesít, vágj belőle, de csak picit..bár utána sztem még jobban nő..

2012. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ez legyen a legnagyobb "hibád!. De nem az.
2012. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hosszú szempilláim vannak ráadásul lányok folyton a szemeimet dícsérik,hogy olyan szépek. Még a tanárnőm is viccesen megjegyezte egy felelésemné. hogy ne számítsak jobb jegyre, két szép szeméért senki sem kap jobb osztályzatot a vizsgabizottság előtt. Na mondom még ez is kezdi. :D

Amúgy nehogy privizzetek, lehet szépek a szemeim, de összeségében kis b.zis, sovány girnyó vagyok és nem is nőttem magasra. Szóval nem vagyok jó pasi, de a szempilláim azok nekem is hosszúak. Bár engem nem zavar, emiatt még sosem cikiztek. :D A testalkatom viszont annnál inkább, meg az, hogy pici vagyok és nem góliát.

2012. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Wáááááá :D Ne csináld már én tökre szeretem. :)


21/N

2012. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinalj vele semmit:D Egyik osztalytarsamnak, aki fiu, szinten hosszabb szempillaval rendelkezik, mint Te, es tok cukin nez ki vele:D Lanyok imadjak, olyan szexisen tudja rebesgetni oket:DD Hagyd ugy, nem veletlenul van az ott:) Vagy ha nagyon zavar, add nekem:D
2012. júl. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szóló lányokkal :) imádom a szépszemű hosszú szempillájú srácokat. Netörődj azokkal akik csesztetnek, csak irigykednek. fogadd el magad így és használd ki ;)
2012. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenféle személyeskedés nélkül: Én úgy tapasztaltam hogy az arab-indiai-cigány stb genetikájú embereknél jellemző ez. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Amúgy sok csajnak nagyon bejön!

Jack Sparrow szeme is ki volt húzva a filmben azt mégsem bu,zizta le senki sem!

2012. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Khal Drogóé is, és őt se.
2012. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!