Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sorsunkat mi alakítjuk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sorsunkat mi alakítjuk? Konkrétan lent. (Légyszi olvasd el, fontos. )

Figyelt kérdés
Megtudtam (facebookon), hogy egyik régi ismerősöm, akit mindenkinél jobban szeretnék látni, holnap abba a városba jön, ahol én lakok, ő másikban él értelemszerűen. Szerintetek járkáljak egész nap a városban, hátha összefutok vele? Mi a véleményetek erről? (Nem tudok vele találkozót megbeszélni, jártunk, ő dobott engem, de én látni akarom!)
2012. júl. 14. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen te alakítod még pedig úgy hogy ráírsz facebookon:)
2012. júl. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő szakított velem, nem akarok futni utána. Tudom, hogy így is azt tenném, de ha összefutunk, akkor foghatom a véletlenre is.
2012. júl. 14. 03:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tudakold meg valakitől vagy tudd meg valahonnan hogy hova megy merre sétál vagy valami. Gondolom oka van annak hogy a városba jön és ha ezt az okot tudod akkor oda mehetsz vagy arra sétálhatsz hogy "véletlenül" arra tévedj... szerintem ha nem tudod hogy merre megy akkor nem érdemes azért bemenni a városba (nem tudom melyik és mekkora város)de ha nagy a város nem biztos hogy találkozol vele...amúgy meg ha találkozol is akkor nem biztos hogy beszélni fog veled lehet hogy csak köszön majd neked ..ez attól függ hogy milyen viszonyba vagy most vele...
2012. júl. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na figyelj ram! Eloszor is a sorsunkat nem teljesen mi alakitjuk. Aminek meg kell tortennie az meg fog tortenni. Nagy vonalakban meg van irva a sorsunk, de ezt a vonalat kihuzhatjuk illetve alakithatjuk, de a vegeredmeny ugyan az. Az en velemenyem az, hogy ha erdekel teged az a masik emberke akkor lepjel fele. Ha visszautasit akkor igy kellett lennie. Tok mindegy az, hogy mondjuk osszejottok es meg egyuttlesztek akar 10 evig de ha nem orokre szol es nem az a sorsotok hogy ti egyuttlegyetek akkor egyszer ugy is vege lesz. De ha az a sorsotok h orokke egyutt maradjatok akkor mindegy hogy holnap vagy 5 ev mulva de ugy is egymasra talaltok. Lehet hogy eppen a te lepesedre van szukseg ehez. Ha meg csalodsz hat szard le. Akkor nem o valo neked ennyi.
2012. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval, ha most jól értelmezem amit írtál, akkor ha én most nem teszek semmit, akkor is együtt leszünk, ha a sors úgy akarja, nem?! Viszont erre hivatkozni elég bizonytalan dolog lenne szerintem..
2012. júl. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!