Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért gondoljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért gondoljátok azt, hogy a kedves, félénk pasik unalmasak?

Figyelt kérdés
Attól,hogy valaki nem domináns még lehet vicces,szórakoztató.Én is kedves pasi vagyok,de nem tartanak a csajok unalmasnak,őket is megnevettetem.A haverjaim azt mondják mindegy,hogy mit mondok csak mondjak vmit mert jól mondom és nevetnek rajta,néha az agyamra mennek,mert állandóan viccet kell nekik mondanom.

2012. júl. 14. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen vagy, ha nem mersz odamenni egy lányhoz sem, ők nem fognak odamenni hozzád, hogy biztos szórakoztató.

21/L

2012. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajoknál az ösztön erősebb mint az ész.
2012. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

légy férfi és merj kezdeményezni nőkkel.


persze megértelek, mert sok nő a társaság középpontjára bukik, de higgy nekem: nem kár értük.

2012. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van, mert buták.

Valóban nem kár értük.

Jah, én nem tartozom közétek, viszont kiindulva az emberi hülyeségből, érthetetlen.

Egy normális nő nem kezd olyan pasival akinek sok nője volt, mert megbízhatatlannak tartják.

Ráadásul az emberek többsége összekeveri a megbízhatóságot,kiszmíthatóságot az unalommal. Idővel rájönnek, hogy mekkorát tévedtek, de sok esetben túl későn.

2012. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért van, mert buták és szépek. Többnyire minél szebb egy lány, annál butább. De ez fiúknál is megfigyelhető. Például, aki értelmes az többnyire csúnya, mivel az élet úgy hozta össze, hogy mindenkinek más erénye legyen, aki okos az ritkán szép is egyben.
2012. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csajok csakis egy udvari bolondra vágynak! Abból áll az élet! Na persze!



Aki félénk az gátlásos! Olyan ez mintha lenne lenne száz játékod de csak 15-öt mernél megmutatni, amígy mások 80-90-et. Na melyik érdekesebb? Melyik ember belsője tűnik vonzóbbnak?


29F

2012. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves, FÉLÉNK pasik... Tudod (és ez már az ősidőkben is így volt amikor a csajok bogyókat gyűjtögettek meg gyereket neveltek, a pasik meg vadásztak és védték a nőt meg a gyerekeket pl. a vadállatoktól) a nőknek kell egyfajta biztonságérzet amit félénk srácoktól nem fognak megkapni, pont azért mert félénkek (pl. nem lesznek képesek fizikailag megvédeni a nőt ha pl. ki akarják rabolni vagy hasonló). Férfiként írom hogy ez teljesen érthető igény.
2012. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem értem miért gondolod így. Énb abszolút nem vagyok társasági ember mert szoc.fóbiám van, a lányokkal beszélgetni is képtelen vagyok, de ha barátnőm lenne és letámadnák nem félnék átrendezni a képét annak, aki zaklatja. 23/F
2012. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!