Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Februárban sétálgattam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februárban sétálgattam és leszólított 1 srác.25 éves, én 17 vok. Sétáltunk, leültünk egy padra. Megmondta, h barátnője van, de ha talál mást szakít vele, Nagyon kedves srác, végighallgatta a problémámat. UtÁna megcsókolt. ROSSZUL tettem, h hagytam?

Figyelt kérdés
Hazakísért, de nem kérte el a számom, azóta se láttam, igazából kerültem eddig, most még is szeretném jobban megismerni! Mit tehetnék?
2009. júl. 12. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ne higgy neki, csak a szexre hajt. Nem szándékozik elhagyni az állítólagos barátnőjét, csak egy numerára vágyik. Bocs, ha leromboltam az illúzióidat. Nem tudja a telefonszámod, de tudja a címed? Hát, én itt elkezdenék intenzíven félni... Bár ne lenne igazam a szándékait illetően!
2009. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is csak a sexre kellesz, vagy kellettél volna. Ha igazán szakítani akarna a barátnőjével már megtette volna. Ha pedig tényleg akkor egy gerinctelen senki aki ezt veled is megtenné. Nem hiszem, hogy ez kell neked. Elég ha majd később csalódsz, hogy milyenek a férfiak nagyon-nagy többsége. 28/F
2009. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ nyugi, ha február óta színét se láttad, akkor nem is fogod szerintem. És ez inkább jó, mint rossz! Hidd el, nem akart tőled semmit, biztos csak unatkozott vagy ilyesmi. Vagy a barátnője is megcsókolt egy másik pasit, ő meg bosszúból tette :) Vagy fogadásból... annyi minden oka lehet... de hogy nem akart tőled semmit, az fix
2009. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!