Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok melltartóját hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok melltartóját hogy kell kicsatolni, nagyon nehéz? 18F Még sosem voltam lánnyal és jó lenne tudni!

Figyelt kérdés
Priviben is jöhet a segítség!

#melltartó #kicsatolás
2012. júl. 14. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kapocs van az adott melltartón ... én spec foggal szeretem csinálni :-P
2012. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy :) Ezen ne aggódj.
2012. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű :D barátomnak legalábbis elsőre ment 3 másodperc alatt :D meg nekem is anno, mikor elkezdtem hordani xD
2012. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy.Nem a mellét kell megdugni.
2012. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress otthon egy melltartót, mondjuk anyukádét, és gyakorolj.
2012. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
két ujjal összenyomod a csatrészét (hátulcsatolós) és kész
2012. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Középső ujjat alá csúsztatod, vele megtámasztod alulról, majd a hüvelyk és a mutatóujjaddal összenyomod hogy a kapocsnál meghajoljon és szétessen.


Ha szoros a pánt, vagy a kapcsok annyira hajlítottak hogy pattanva kapcsolódnak, esetleg 3 v 4 van egy oszlopban, vagy a másik irányba nyílnak akkor lehet hogy elkezdesz szerencsétlenkedni, mert megzavar. Aztán vannak spéci csatok amiket szintél látni kell működésileg.


De a melltartó legyen az utolsó ha nem voltál még csajjal.


Olyan ez mintha meg akarnál tanulni autót vezetni és elsőnek csak azt kérdeznéd hogy hogyan kell az esőérzékelő automata fokozatait állítani!


29F

2012. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ettől ne félj! Csak két kapocs tartja össze az egészet.
2012. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
ez nagyon cuki kérdés :) no para a művelet legalább annyira egyszerű, mintha csak egy kiló kenyeret kérnél a boltba :)
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!