Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked van kisugárzásod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked van kisugárzásod?

Figyelt kérdés
Tudatosan szoktam használni ezt a kifejezést, de csak ha tényleg megállja a helyét. De nem tudnám definiálni. Szerinted mit takar ez a fogalom?
2012. júl. 14. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
radioaktív xD
2012. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nekem van,ez a harcművèszetnek köszönhető,amit űzök.Erő,önbizalom 16/F
2012. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van. Hogy mit jelent? Amit önmagadról gondolsz, azt sugárzod a környezeted felé. Ha én szeretem és elfogadom magam, akkor a környezetem is így fog látni. Tudok mosolyogni, felszabadultan viselkedni, szexis lenni... és emiatt sorra kapom a pozitív visszajelzéseket is. :) A pozitív visszajelzések pedig tovább erősítik az önbizalmam, spirálszerűen. Jó dolog.
2012. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs, ahogy senki másnak sincs, kivéve aki Csernobilban született.
2012. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek van kisugárzása függetlenül attól hogy éppen sportol-e vagy nem.Csak valakinek negatív(ők általában tagadják) van akinek meg pozitív
2012. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz negatív és mit pozitív kisugárzás alatt?
2012. júl. 14. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Van mert Csernobilban születtem
2012. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem kettő is van
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon leegyszerűsítve pozitív kisugárzású emberek jóval sikeresebbek mint akinek negatív van.És nem kell ahhoz Csernobil-ban születned ahhoz hogy "olyan" kisugárzásod legyen.Igen TV előtt ülsz Mobilt használsz.van géped net hozzáféréssel ezek is sugároznak pont úgy mint a radioaktív anyagok
2012. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.
2012. júl. 14. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!