Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé lányok. Titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé lányok. Titeket zavar ha egy fiú nem izmos, és mondjuk akár gyengébb nálatok?

Figyelt kérdés
Pl: lenyomjátok szkanderben...

2012. júl. 14. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem zavar.
2012. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

több barátom is volt már, akinek gyengébb a karja

nem zavart sosem

az tetszik ha sportos a teste, has, mell feszes, de nem az erő miatt

22L

2012. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna? Én megvédeni is meg tudom magam. Tanultam harcművészetet. Izmosabb embert is földre nyomok, ha kell.


Egy fiúban nem az erőt keresem. Szekrénycipelésnél meg összehozzuk a dolgot, amiatt biztos nem választok kigyúrtat (holott az meg nem is tetszik).

2012. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Sose gondolkozok ilyesmin. Ha tetszik biztos nem érdekelne, azzal se foglalkozok h erősebb legyen.
2012. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Lelki társat keresek, kivel könnyen megértethetem magam, nem testőrt.
2012. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar :)
2012. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, én férfi vagyok!:)

Zavarna-e..., nem kicsit. Lenyomna szkanderben, az milyen már? :) Nem akarok án egy nagy állat lenni, de az önbecsülésem a nullát ütné..., már így is ott van!

Nincs barátnőm, nem is volt, de én meglepődnék, ha azt mondaná, hogy zavarja az izomzatom..., jó nem vagyok egy nagy állat, de azért az átlaghoz képest izmos, erős vagyok.

És ha nem tetszik neki, akkor is el kell fogadnia, mert én szeretek sportolni, ami akarva akaratlanul izmosít, szálkásít és kitartást, önbecsülést, szorgalmat és számomra jó idő, erőbeosztást ad a mindennapokra!

2012. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy mennyire erős (avagy nem zavarna)
2012. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%

"Nincs barátnőm, nem is volt, de én meglepődnék, ha azt mondaná, hogy zavarja az izomzatom..., jó nem vagyok egy nagy állat, de azért az átlaghoz képest izmos, erős vagyok."


Akkor milyen jogon nyilatkozol? :) Mármint: ezzel segítesz a kérdezőnek?

Én bizony utasítottam már vissza fiút azért, mert túl izmos. :)


"És ha nem tetszik neki, akkor is el kell fogadnia, mert én szeretek sportolni, ami akarva akaratlanul izmosít, szálkásít és kitartást, önbecsülést, szorgalmat és számomra jó idő, erőbeosztást ad a mindennapokra!"


Nem "kell" elfogadnia, mert annyi, hogy nem téged választ. Te sem választasz erősebb lányt, de ehhez a lánynak is joga van, ha túl izmosnak talál. Ennyi. :)

2012. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
27%

Én ezzel csak annyira céloztam, hogy egy normális férfit ez zavar és próbálna változtatni rajta.

És arra is, hogy a sport egy nagyon nagyon hasznos időtöltés, ha nem a leghasznosabb.

Azért küldted tényleg el, mert szerinted túl izmos..., akkor nem nálam van a baj..., akkor milyen lelki társról rizsázunk itt? Lehet, hogy a srác egy tök normális srác, aki normálisan gondolkodik és sok élettapasztalata van és tanult!(kevés ilyen van, de még azt sem becsülitek):(

2012. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!